Ława Xenon Mini wysoki połysk czarna

999 zł 839 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 41,95zł

  • Wysyłka w 15 do 20 dni
  • kod: 16966

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Podnoszenie brak
Kolor biały lub (i) czarny lub (i) brązowy lub (i) cappuccino lub (i) szary
Wykończenie wysoki połysk
Materiał płyta mdf
Kształt blatu prostokątny
Ilość nóg 1
Rozkładanie nierozkładany
Długość [cm] 120
Szerokość [cm] 60
Wyskość [cm] 49
Materiał Wysoki połysk

Opis produktu

Ława Xenon Mini wysoki połysk jest ławą opartą na wzorze i konstrukcji Stołu Xenon wysoki połysk. Niezwykłego uroku produktowi dodaje kształt podstawy. Produkt wykonany jest w wysokim połysku, zaś powierzchnia blatu posiada wyższą odporność na zarysowania oraz promieniowanie UV, dzięki wykonaniu w technologii AM 1800 topX Hardcoat.

Ława posiada cokolik na którym oparta jest noga. Zastosowanie cokołu o rozmiarach 66 x 36 cm pozwala na bezpieczne korzystanie z ławy dzięki odpowiedniej stabilizacji całej konstrukcji. Zaś kontrastowo skomponowane kolory i identyczne kolory cokołu i blatu elegancko tworzą całość.

Ława wykonana jest z płyty MDF, której powierzchnia pokryta jest wysokopołyskową mata w wykończeniu HIGH GLOSS. Całość zabezpieczona jest folią ochronną przeznaczoną do usunięcia po zakończeniu montażu ławy.

Oryginalny kształt, najwyższa jakość wykonania i funkcjonalność to cechy stołu Xenon wyróżniające go na rynku mebli. Jedna podstawa to wygoda ponieważ nie posiada typowych nóg w rogach stołu i pozwala wygodnie sprzątać oraz ogarniczyć możliwości trącenia i wstrząśnięcia całym stołem przy przechodzeniu w jego okolicy. Zalecamy również stosowanie podkładek pod gorące naczynia - aby jak najdłużej cieszyć się pełnią uroku stołu.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 120 cm,
  • wysokość: 49 cm
  • szerokość: 60 cm
  • grubość blatu: 60 mm
  • szerokość cokołu podstawy: 36 cm
  • długość cokołu podstawy  66 cm

Wymiary Ława Xenon Mini Hubertus

Kluczowe parametry:

Podnoszenie brak
Kolor biały lub (i) czarny lub (i) brązowy lub (i) cappuccino lub (i) szary
Wykończenie wysoki połysk
Materiał płyta mdf
Kształt blatu prostokątny
Ilość nóg 1
Rozkładanie nierozkładany
Długość [cm] 120
Szerokość [cm] 60
Wyskość [cm] 49
Materiał Wysoki połysk

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej K-EX w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt jest wysyłany w dwóch paczkach
- paczka 1/2 - 125,5 cm x 69 cm x 9 cm o wadze 26,5 kg
- paczka 2/2 -  74 cm x 32,5cm x 13 cm o wadze  7,5 kg

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×