Ława Duo

(kod: 13843) Produkt wyprodukowany w Polsce Hubertus
789 zł

Produkt niedostępny

kod: 13843

Opis produktu

Ława Duo dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych tj. białym z czarnym paskiem przez środek blatu oraz w odwrotnej konfiguracji czarna z biały paskiem przez środek blatu. Ława posiada półkę pod blatem, zaś jej podstawę stanowią dwie boczne blendy umiejscowione na krótszych bokach.

Półka w ławie Duo oprócz funkcjonalności jako miejsca na piloty, gazety i inne gadżety istotny element stabilizujący ławę. Bledny boczne posiadają elegancko zakończone brzegi - w kształcie literki L, co stanowi idealne dopasowanie do rogów półki i dodatkowo wzmacnia całą konstrukcję.

Materiałem użytym do produkcji jest płyta MDF w wykończeniu MDF SUPER POŁYSK. Płyty w tym wykończeniu zabezpieczane są ochronną folią. Folię ochronną należu usunąć po zakończeniu montażu ławy Duo. Najistotniejszym elmentem podczas produkcji płyty, mebla oraz przygotowania produktu jest zachowanie dużej czystości w zakładzie produkcyjnym - co pozwala cieszyć się pełną jakością wykończenia HIGH GLOSS.

Producent zaleca stosowanie podkładek pod gorące naczynia - co przełuży czas użytkowania produktu oraz wskazać należy, iż powierzchnia wysokopołyskowa posiada podwyższone parametry odporności na zarysownaia - ale nadal jest to możliwe.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 117 cm
  • wysokość: 47 cm
  • szerokość: 59 cm
  • wysokość nad półką dp blatu: 20 cm
  • szerokość paska: 63,5 cm

 

Ława Duo wymiary

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej K-EX w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt jest w jednej paczce:
- paczka - 123,0 x 67,0 x 15,0cm o wadze 33kg;

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×