Leżanka ogrodowa obrotowa Twist technorattan szary melanż

(kod: 22245) Bello Giardino
1 199 zł

Produkt niedostępny

kod: 22245

Opis produktu

Leżanka ogrodowa TWIST technorattan posiada niezwykle oryginalny kształt, obok którego trudno przejść obojętnie. Korzystać mogą z niej zarówno dorośli, jak i dzieci. Obraca się o 360 stopni. Jest sprzedawana w komplecie ze stolikiem o wymiarach 50 x 50 centymetrów, na którym można postawić szklanki z napojami czy przekąski. Idealnie sprawdzi się w ogrodzie, na balkonie, tarasie, ganku czy w altanie.

Huśtawka ogrodowa kokon Bellissimo

Leżanka ogrodowa TWIST technorattan posiada dużą, miękką poduszkę o grubości 15 centymetrów, która została wykonana ze 100% poliestru pokrytego teflonem, dzięki czemu jest odporna na działanie wilgoci..

Struktura plecionki kokonu Bellissimo

Leżanka ogrodowa TWIST technorattan posiada wytrzymały, stalowy stelaż, który pokrywa wysokiej jakości rattan syntetyczny, do złudzenia przypominający jego naturalny odpowiednik. Nie blaknie on na skutek działania promieniowania UV, nie chłonie wilgoci i nie ulega uszkodzeniom na skutek działania dużych różnic temperatur.

Widok na kokon Bellissimo od boku

Zobacz także powiązane: meble rattanowe

Zamawiając Leżanka ogrodowa obrotowa Twist technorattan szary melanż otrzymują Państwo:

  • leżankę obrotową
  • stolik kawowy

Wymiary elementów zestawu:

Leżanka ogrodowa obrotowa Twist technorattan - wymiary

Leżanka:

  • Wysokość: 89 cm
  • Średnica: 96 cm
  • Wysokość: 89 cm
  • Wysokość podstawy: 28 cm
  • Głębokość siedziska: 54 cm

Stolik

  • Średnica: 50 cm
  • Wysokość: 50 cm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia ogrodowa rattan kosz z8 technorattan skrzynia ogrodowa szara z technorattan skrzynia ogrodowa z technorattanu duża skrzynia ogrodowa technorattan duża skrzynia ogrodowa technorattan brązowa skrzynia ogrodowa technorattan ketter skrzynia ogrodowa technorattan szerokość 45 cm skrzynia ogrodowa technorattan boxe rato skrzynia ogrodowa technorattan antracyt skrzynia ogrodowa z siedziskiem technorattan skrzynia ogrodowa z siedziskiem technorattan technorattan ławka ogrodowa ze skrzynią technorattan

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×