Leżanka z technorattanu z baldachimem Reina Brązowa

Leżanka z baldachimem Reina Brązowa
kliknij i zobacz 5 zdjęć
  • Secondo
  • Primo
Leżanka ogrodowa z technorattanu  Reina Brązowa  to propozycja dla tych, którzy lubią się rozpieszczać. Miękki materac i poduszki, chroniący przed słońcem baldachim, obszerne rozmiary łóżka – wszystko to sprawia, że ja... pełny opis
2 499 zł

Produkt niedostępny

kod: 16247

Opis produktu

Leżanka ogrodowa z technorattanu Reina Brązowa to propozycja dla tych, którzy lubią się rozpieszczać. Miękki materac i poduszki, chroniący przed słońcem baldachim, obszerne rozmiary łóżka – wszystko to sprawia, że jakości wypoczynku na leżance nie da się porównać z niczym innym. To prawdziwie luksusowe doświadczenie, które możesz przeżyć w zaciszu swojego ogrodu.

Leżak technorattanowy Letto Secondo zbliżenie na szczegóły

Obszerne łóżko ogrodowe Reina Brązowa jest rozkładane, a jego stelaż wykonany jest ze stali. To solidny materiał odpowiednio zabezpieczony przed wpływem wilgoci. Stelaż pokryty jest ręcznie wyplataną technorattanową plecionką w kolorze brązowym. Technorattanowe włókna zostały zabezpieczone przed wodą, promieniowaniem UV i temperaturami. Mebel długo zachowa swój elegancki wygląd,  a my będziemy mogli czerpać przyjemność z luksusowego wypoczynku.

Baldachim łóżka ogrodowego Reina Brązowa jest rozkładany, a wchodzące w skład kompletu poduszki mają zdejmowane poszewki. Materac ma grubość 10 cm, więc zapewnia wyjątkową wygodę korzystania. Poduszki zaimpregnowane są teflonem, dzięki czemu mają zwiększoną wodoodporność. Komplet doręczany jest w ubezpieczonej przesyłce za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Zobacz także powiązane: leżaki technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Leżanka z technorattanu z baldachimem Letto Secondo

  • Średnica: 180 cm
  • Wysokość plecionki (tył): 80 cm
  • Wysokość plecionki (przód): 30 cm
  • Grubość poduszki: 10 cm
  • Wysokość z rozłożonym baldachimem: 140 cm
  • Waga: 46 kg

Dostawa i montaż mebli:

Leżanka Reina Brązowa dostarczana jest w całości za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce.

Gwarancja:

Leżanka objęta jest 24 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.