Łóżko 205,5x80 czarne

(kod: 21366) Produkt wyprodukowany w Polsce
2 020 zł + dostawa 120 zł

Kup na raty: 20 x 107,00zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 21366

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 205,5
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 45/95
Typ łóżka jednoosobowe
Materiał płyta mdf lub (i) sklejka
Kolor czarny
Gatunek drewna brzoza
Pojemnik na pościel 2 pod siedziskiem
Stelaż drewniany

Opis produktu

Jednoosobowe łóżko z kolekcji kółko i krzyżyk ma dwie bardzo pojemne szuflady, w których znajdą Państwo miejsce na pościel, podręczne przedmioty, czy rzeczy osobiste. Zostało wykonane z wysokogatunkowej płyty MDF i sklejki brzozowej. 

Łóżko ma 205,5 cm długości, 80 cm szerokości i 45 cm wysokości. Razem z zagłówkiem łóżko ma 95 cm wysokości. Do łóżka pasuje materac o wymiarach 200 x 80 cm. Materac podtrzymuje aż 19 deseczek, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo. Dwie pojemne szuflady są pozbawione wystających uchwytów. Zamiast tego zastosowano otwory w kształcie krzyżyków i kółek. Oferta dotyczy samego łóżka bez materaca. Fronty szuflad mają kolor matowej czerni, a pozostałe elementy łóżka są w kolorze bieli i naturalnego drewna brzozowego. Łóżko podtrzymuje 6 drewnianych nóżek.

Łóżko czarne kółko i krzyżyk

Łóżko z kolekcji kółko i krzyżyk to produkt polskiej rodzinnej firmy Durbas Style. Marka istnieje na rynku od 1973 roku nieprzerwanie ciesząc się nienaganną opinią. Cały proces produkcyjny wyrobów odbywa się w jednym, polskim zakładzie. Producent stawia na polską jakość i polskie solidne wykonanie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo łóżko w innych wariantach kolorystycznych oraz wiele innych produktów z serii kółko i krzyżyk.

Wymiary elementów zestawu:

 

Łóżko kółko i krzyżyk czarne

  • Długość:205,5 cm
  • Wysokość: 45 cm
  • Wysokość z zagłówkiem: 95 cm
  • Szerokość: 80 cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 205,5
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 45/95
Typ łóżka jednoosobowe
Materiał płyta mdf lub (i) sklejka
Kolor czarny
Gatunek drewna brzoza
Pojemnik na pościel 2 pod siedziskiem
Stelaż drewniany

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich na ubezpieczonej palecie. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×