Łóżko ogrodowe z baldachimem Rawenna

(kod: 19461) Bel Giardino
Nie Tak
  • Nie
  • Jeden dodatkowy stolik
  • Dwa dodatkowe stoliki
Łóżko ogrodowe z baldachimem Rawenna to bardzo oryginalnie zaprojektowana leżanka. Ma ona ciekawy kształt i prezentuje się bardzo stylowo. Jest wygodna i stabilna. Do jej wykonania użyto najlepszej jakości materiałów: stelaż jest lekk... pełny opis
3 490 zł

Produkt niedostępny

kod: 19461

Opis produktu

Łóżko ogrodowe z baldachimem Rawenna to bardzo oryginalnie zaprojektowana leżanka. Ma ona ciekawy kształt i prezentuje się bardzo stylowo. Jest wygodna i stabilna. Do jej wykonania użyto najlepszej jakości materiałów: stelaż jest lekki, wytrzymały i odporny na korozję, pokryto go plecionką technorattanową odporną na niekorzystne działanie wilgoci, mrozu i promieniowania ultrafioletowego.

Łóżko ogrodowe z baldachimem Rawenna z odkrytym dachem

Łóżko ogrodowe z baldachimem Rawenna wyposażone jest w wygodne, miękkie poduchy, które specjalnie zaimpregnowano, aby zwiększyć ich odporność na wilgoć. Dzięki rozsuwanemu daszkowi zapewniona jest ochrona przed słońcem, a także przed przelotnymi opadami deszczu. Mebel z technorattanu łatwo jest utrzymać w czystości, aby pozbyć się ewentualnych zabrudzeń, należy przetrzeć go wilgotną ściereczką.

Zbliżenie na łóżko ogrodowe - leżankę Rawenna

Łóżko ogrodowe z baldachimem Rawenna o wymiarach 191 cm szerokości, 142 cm głębokości oraz 134 cm wysokości, ponieważ jest nie tylko pięknie zaprojektowana, ale również bardzo wygodna, będzie stanowiła idealne wyposażenie ogrodu lub dużego tarasu.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • szerokość: 191 cm
  • głębokość: 142 cm
  • wysokość: 134 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: płaska plecionka technorattanowa w kolorze szaro-grafitowy mix.

Poduszki w kolorze brązowym.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.