Łóżko ogrodowe z daszkiem Rawenna 2

Łóżko ogrodowe z daszkiem Rawenna 2
kliknij i zobacz 6 zdjęć
(kod: 19462) Bel Giardino
  • Brązowy mat
  • Grafitowo-brązowy
Nie Tak
  • Nie
  • Jeden dodatkowy stolik
  • Dwa dodatkowe stoliki
Łóżko ogrodowe z daszkiem Rawenna 2 cechuje się niezwykle ciekawym projektem. Leżanka ma nietypowy, zaokrąglony kształt, dzięki czemu wygląda bardzo stylowo. Jest też jednocześnie bardzo praktyczna, komfortowa i stabilna. Do jej wykon... pełny opis
3 590 zł

Produkt niedostępny

kod: 19462

Opis produktu

Łóżko ogrodowe z daszkiem Rawenna 2 cechuje się niezwykle ciekawym projektem. Leżanka ma nietypowy, zaokrąglony kształt, dzięki czemu wygląda bardzo stylowo. Jest też jednocześnie bardzo praktyczna, komfortowa i stabilna. Do jej wykonania użyto lekkiego stelażu wytrzymałego i odpornego na rdzę. Stelaż pokryto technorattanową plecionką odporną na niekorzystne działanie deszczu, mrozu i promieniowania słonecznego.

Łóżko ogrodowe z daszkiem Rawenna 2 przy basenie

Łóżko ogrodowe z daszkiem Rawenna 2 uzupełnione jest komfortowymi, grubymi poduszkami, które są zaimpregnowane, co zwiększa ich wodoodporność. Dzięki rozsuwanemu daszkowi zagwarantowana jest optymalna ochrona przed słońcem i deszczem. Łóżko z plecionki technorattanowej bardzo łatwo jest utrzymać w czystości, aby pozbyć się ewentualnych plam, wystarczy przetrzeć je mokrą szmatką.

Zbliżenie na łóżko ogrodowe - leżankę Rawenna 2

Łóżko ogrodowe z daszkiem Rawenna 2 o wymiarach 191 cm szerokości, 142 cm głębokości oraz 134 cm wysokości będzie doskonałym elementem aranżacji ogrodu lub dużego tarasu, gdyż jest nie tylko stylowo zaprojektowane, ale także wyjątkowo praktyczne i wygodne.

Zbliżenie na łóżko ogrodowe leżankę Rawenna 2

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • szerokość: 191 cm
  • głębokość: 142 cm
  • wysokość: 134 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: półokrągła plecionka technorattanowa w kolorze brązowy mat

Poduszki w kolorze beżowym

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble wysyłane są w całości bez potrzeby montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.