Mały domek ogrodowy dla dzieci Mateusz

(kod: 22421) 4iQ
850 zł 659 zł + dostawa 169 zł

Kup na raty: 20 x 41,40zł

 • Wysyłka w 10 do 15 dni
 • kod: 22421

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 124
Głębokość [cm] 112
Wysokość [cm] 157
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Mały domek Mateusz idealnie sprawdzi się w niewielkich ogrodach, zagwarantuje Państwa pociechom wiele godzin zabawy na świeżym powietrzu. Domek zajmuje niecałe 1,5 m2, a jego wysokość to 157 cm. Wykonany z najwyższej jakości drewna sosnowego.

Domek dla dzieci Mateusz

Domek Mateusz został wykonany z sosnowych desek, które poddano impregnacji. Do tego procesu wykorzystano bezchromowy środek Impregnat TANALITH E3475 -  środek nie wchodzi w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, co sprawia, że możemy go pomalować na dowolne kolory. 

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią

Drewno użyte do produkcji domku posiada certyfikaty FSC®, a całość została stworzona w oparciu o normy EN:71 i posiada cetyfikat TUV dla przydomowych ogrodów. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Mateusz produkowany jest w Polsce. Zaleca się odizolowanie domku od podłoża np. poprzez posadowienie go na płytach lub kostkach betonowych co umożliwi również odpowiednią wentylację

Domek ogrodowy  wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - zdjęcia przedstawiają jedynie ekspozycje. Domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Mały domek ogrodowy dla dzieci Mateusz otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • 1 donica na kwiaty
 • 1 stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Mteusz - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 157 cm
 • szerokość: 126 cm
 • głębokość: 112 cm 

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 1,32 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 12 mm

Waga: 

 • 116 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 124
Głębokość [cm] 112
Wysokość [cm] 157
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×