Mały domek ogrodowy dla dzieci Mateusz

Mały domek ogrodowy dla dzieci Mateusz
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 22421) 4iQ
Mały domek Mateusz idealnie sprawdzi się w niewielkich ogrodach, zagwarantuje Państwa pociechom wiele godzin zabawy na świeżym powietrzu. Domek zajmuje niecałe 1,5 m2 , a jego wysokość to 157 cm. Wykonany z najwyższej jakości drewna s... pełny opis

800 zł

619 zł

+ dostawa 169 zł
Kup na raty: 20 x 39,40zł
Wysyłka w 10 do 15 dni
kod: 22421

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 124
Głębokość [cm] 112
Wysokość [cm] 157
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Mały domek Mateusz idealnie sprawdzi się w niewielkich ogrodach, zagwarantuje Państwa pociechom wiele godzin zabawy na świeżym powietrzu. Domek zajmuje niecałe 1,5 m2, a jego wysokość to 157 cm. Wykonany z najwyższej jakości drewna sosnowego.

Domek dla dzieci Mateusz

Domek Mateusz został wykonany z sosnowych desek, które poddano impregnacji. Do tego procesu wykorzystano bezchromowy środek Impregnat TANALITH E3475 -  środek nie wchodzi w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, co sprawia, że możemy go pomalować na dowolne kolory. 

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią

Drewno użyte do produkcji domku posiada certyfikaty FSC®, a całość została stworzona w oparciu o normy EN:71 i posiada cetyfikat TUV dla przydomowych ogrodów. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Mateusz produkowany jest w Polsce. Zaleca się odizolowanie domku od podłoża np. poprzez posadowienie go na płytach lub kostkach betonowych co umożliwi również odpowiednią wentylację

Domek ogrodowy  wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - zdjęcia przedstawiają jedynie ekspozycje. Domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Mały domek ogrodowy dla dzieci Mateusz otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • 1 donica na kwiaty
 • 1 stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Mteusz - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 157 cm
 • szerokość: 126 cm
 • głębokość: 112 cm 

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 1,32 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 12 mm

Waga: 

 • 116 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 124
Głębokość [cm] 112
Wysokość [cm] 157
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.