Masters krzesło KR013 inspirowane pomarańczowe

(kod: 17964) Świat-Krzeseł
198 zł

Produkt niedostępny

kod: 17964

Opis produktu

Masters krzesło KR013 inspirowane pomarańczowe cechuje elegancja i prostota wykonania. To nie tylko funkcjonalny element wyposażenia, ale również oryginalna ozdoba. Krzesło często wybierane jako element wystroju jadalni, kawiarni, restauracji lub jako krzesło ogrodowe. To także dobra propozycja dla domów weselnych. Dzięki swojej stylizacji stanie się praktyczną ozdobą każdego miejsca, w którym się znajdzie.

Krzesło Masters wykonano z tworzywa sztucznego - polipropylenu w kolorze pomarańczowym. Polipropylen jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym na zadrapania. Co więcej, doskonale radzi sobie z upływem czasu i z warunkami atmosferycznymi. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Tworzywo to jest również łatwe w czyszczeniu. Do tego celu wystarczy wilgotna ściereczka i dostępne na rynku detergenty - w przypadku bardziej uporczywych zabrudzeń.

Bryła krzesła Masters została zaprojektowana tak, by zapewniać maksymalną wygodę użytkownikowi. Kształt dopasowuje się do ludzkiego ciała. Wygodne podłokietniki pozwalają wygodnie rozsiąść się, gdy nadchodzi chwila odpoczynku.

Konstrukcja krzesła waży zaledwie 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalne obciążenie do 130 kilogramów.

Krzesło Masters KR013 pomarańczowe jest sztaplowane - oznacza to, że można składać jedno na drugie i zaoszczędzić w ten sposób mnóstwo miejsca.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 84 cm
  • szerokość: 47 cm
  • głębokość: 57 cm
  • wysokość siedziska: 46 cm
  • wysokośc podłokietników: 66 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera. W razie stwierdzenia uszkodzenia paczki należy spisać protokół szkody i skontaktować się z biurem obsługi sklepu internetowego.

Krzesła dostarczane sa w całości, w stanie do natychmiastowego użycia.

Gwarancja:

Produkt objęty gwarancją: roczną przy zakupie na paragon lub dwuletnią przy zakupie na fakturę.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x