Materac kieszeniowy dwustronny z kokosem - Janpol Erebu 160x200

(kod: 08597) Janpol
1 499 zł

Produkt niedostępny

kod: 08597

Opis produktu

Materac kieszeniowy Erebu to doksonały wybór do sypialni - model ten to komfortowy materac kieszeniowy obłożony płytą kokosową. Rozmiar 160x200cm doskonale pasuje do uniwersalnych łóżek sypialnianych.

Logo-Janpol

Marka Janpol to jeden z liderów na polskim rynku materacy. 25 letnie doświadczenie na rynku w sprzedaży oraz produkcji materacy czyni markę  przodującą na naszym rynku. Szeroka gama różnego typu wypełnienia materaca pozwoli dobrać model odpowiedni dla naszych wymagań oraz upodobań. Wszystkie produkty marki Janpol posiadają certyfikaty jakości co gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Model Erebu w rozmiarze 160 x 200 cm to materac dwustronny, kieszeniowy z warstwą z płyty kokosowej. Wkład materaca to sprężyny rozmieszczone w gęstości ok 260/m2, które zapewniają doskonałe podparcie oraz dopasowanie do całego ciała podczas spoczynku. Sprężyny obłożone są warstwą z płyty kokosowej o grubości 2cm oraz końskim włosiem. Warstwa kokosowa zapewnia optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, dodatkowo, posiada właściwości antyalergiczne oraz usztywnia materac. Końskie włosie zastosowane w materacu eliminuje rozwój bakterii oraz alergenów.

Janpol Erebu cechy

Pokrowiec w jakim oferowany jest model Erebu 160 x 200 cm to uniwersalny  pokrowiec typu zima / lato wykonany z tkaniny żakardowej. Jest on obustronnie pikowany – z jednej strony bawełną (strona letnia) zaś z drugiej wełną owczą (strona zimowa), która zatrzymuje ciepło wytwarzane przez organizm, dzięki czemu doskonale sprawdza się w okresie zimowym. Dodatkowo, wełna owcza posiada właściwości przejmowania wilgoci oraz oddawania jej do otoczenia co doskonale sprawdza się przy nadmiernej potliwości.

Tkanina, która wykorzystana została do pokrycia materaca posiada Certyfikat Oeko - Tex 100 gwarantujący najwyższą jakość oraz solidność wykonania. Materac posiada wentylator oraz uchwyt. Model Erebu 160 x 200 cm to materac rehabilitacyjny

Materac Janpol Andromeda dostępny jest także w innych pokrowcach (za dopłatą), wymiarach oraz twardości - w razie pytań zapraszamy do kontaktu - [email protected]

Opis dostępnych pokrowców: POBIERZ

Wymiary elementów zestawu:

Materac Erebu 160x200 wymiary

Wymiary:

  • długość: 200 cm
  • szerokość: 160 cm
  • wysokość: 17,5 cm

Waga: ok 42 kg

Twardość: materac twardy

Grupa wiekowa: bez ograniczeń

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 3 letnią gwarancją producenta na wkład materaca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×