Meble ogrodowe plastikowe

sortuj:

Sofa ogrodowa plastikowa w ogrodzie

Plastikowe ławki i sofy ogrodowe na taras

Ławka ogrodowa plastikowa to bardzo praktyczny element wyposażenia ogrodowej aranżacji. Plastik jest materiałem odpornym na wodę, temperatury i promieniowanie UV, więc w przeciwieństwie do ławek drewnianych, ławka plastikowa ogrodowa nie wymaga pracochłonnej konserwacji i pielęgnacji. Co ważne, współczesne techniki produkcji pozwalają tworzyć ławki plastikowe do ogrodu o wykończeniu świetnie naśladującym fakturę drewna, więc również pod względem estetyki ławki ogrodowe plastikowe stanowią silną konkurencję dla ławek drewnianych.

Plastikowa ławka ogrodowa na taras Keter

Ogrodowe ławki plastikowe - kanapy z wytrzymałego tworzywa sztucznego 

Plastikowe ławki ogrodowe dają nam też znacznie większe możliwości pod względem wzornictwa. Plastik można praktycznie dowolnie formować, możemy więc uzyskać ławki plastikowe do ogrodu o wzorach naśladujących technorattan, drewno czy ukształtowane w nowoczesne ciekawe formy. Bardzo praktyczną opcją są z kolei ławki ogrodowe plastikowe ze skrzynią, czyli z ukrytym pod siedziskiem pojemnikiem na poduszki i ogrodowe akcesoria. Taka ławka ogrodowa plastikowa pełni nie tylko funkcję siedziska, ale też praktycznego schowka, co jest szczególnie cenne na niewielkich przestrzeniach.

Plastikowe sofy na taras, ławki parkowe oferta

Planując zakup warto zwrócić uwagę czy producent deklaruje odporność ławki ogrodowej plastikowej na promieniowanie UV i temperatury, a także jaki okres gwarancji daje na swój produkt. Dzięki temu będziemy mogli sobie lepiej uzmysłowić z jakiej jakości ławkami plastikowymi do ogrodu mamy do czynienia. Zwróćmy też uwagę, czy dana ławka plastikowa ogrodowa jest oferowana przez europejskiego producenta – ma to wpływ zarówno na jej cenę, jak i na jakość wykonania. Dużym uznaniem wśród klientów cieszą się propozycje od firm Keter, Allibert i Curver, które wyróżniają się dobrą jakością wykończenia i niezbyt wygórowaną ceną.

x