Ławka ze skrzynią Keter Hudson Storage Bench 227L brązowy

(kod: 22417) Keter
899 zł

Produkt niedostępny

kod: 22417

Opis produktu

Praktyczna i efektowna ławka ze skrzynią Keter Hudson Bench 227 L wyróżnia się na tle konkurencji tym, że jest jedną z najbardziej uniwersalnych i funkcjonalnych na rynku. Można w niej pomieścić narzędzia ogrodowe, zabawki, poduszki do mebli ogrodowych i inne przedmioty, zgodnie z naszymi indywidualnymi potrzebami. Na skrzyni można równocześnie usiąść i odpocząć na świeżym powietrzu, popijając kawę, czy obserwując bawiące się nieopodal dzieci. Ławka wspaniale odnajdzie się na balkonie, tarasie i w ogrodzie, zarówno w przydomowych przestrzeniach prywatnych, jak i w miejscach użyteczności publicznej.

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

Skrzynia ogrodowa Keter Hudson Bench 227 L wyprodukowana została przez znaną na europejskim rynku firmę Keter, która specjalizuje się w produkcji wyposażenia ogrodowego z tworzyw sztucznych. Ławka z tworzywa jest wytrzymała, odporna na działanie szkodliwego promieniowanie UV i zmiennych warunków atmosferycznych oraz wodoodporna , co gwarantuje jej solidność, trwałość i długi okres jej użytkowania.

Ławka Hudson

Przechowywane wewnątrz skrzyni Keter Hudson Bench 227 L przedmioty chronione są przed wodą i działaniem wilgoci dzięki dobrej wentylacji. Ławka z funkcją skrzyni wygląda tak, jakby wykonana została z drewna, co jest sprytnym zabiegiem zastosowanym przed producenta, zwiększającym jej estetykę.

Ławka Hudson aranżacja

Jej kolejną zaletą jest to, że można ją zamknąć na kłódkę dzięki specjalnemu przystosowaniu pokrywy, stanowiącej jednocześnie siedzisko ławki. Siedzisko ma kolor brązowy i wykonane jest w tworzywa sztucznego. Ławka posiada podłokietniki, które zwiększają komfort użytkowania i będzie służyć dwóm dorosłym osobom. Jest lekka, także w dowolnym momencie można przenieść ją w inne miejsce.

Ławka ogrodowa Hudson wytrzymałość siedziska i podłogi skrzyni:

Skrzynia Hudson wytrzymałość

Zobacz także powiązane: Ławki ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Keter Hudson Bench Wymiary

  • wysokość: 89 cm
  • szerokość: 132,7 cm
  • głębokość: 61,2 cm

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest przez firmę kurierską w jednej paczce. Znajdują się w niej wszystkie elementy niezbędne do montażu, a także instrukcja z ilustracjami pozwalająca na szybkie i łatwe złożenie przez jedną osobę. Do montażu ławki nie potrzebne są żadne narzędzia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw corfu set ze skrzynią bràz ławki ogrodowe ze skrzynią ławka ogrodowa ze skrzynią eden keter stoły ogrodowe ze skrzynią na poduchy wyposażenie placu zabaw ławka ze skrzynią na zabawki ławka ogrodowa ze skrzynią z plastiku ławka ogrodowa ze skrzynią promocje ławka ogrodowa ze skrzynią sklep ławka ogrodowa ze skrzynią technorattan ławka ogrodowa ze skrzynią używana ławki ogrodowe ze skrzynią z rattanu ławki ogrodowe ze skrzynią pomorskie

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×