Meble pod telewizor do salonu Life Meblościanka Dąb Sanremo 210x175

(kod: 20044) Produkt wyprodukowany w Polsce Laski Meble
899 zł

Produkt niedostępny

kod: 20044

Opis produktu

Meble pod telewizor do salonu Life w kolorze Dąb Sanremo to idealne połączenie klasycznego i nowoczesnego wzornictwa. Projekt nawiązuje do tradycyjnych mebli z drewna, ale prosta konstrukcja i dodatkowa opcja oświetlenia LED świetnie wpisują się we współczesne aranżacje salonu. Zamawiając meblościankę Life otrzymujesz zestaw składający się z szafki pod telewizor, szafki stojącej, szafki wiszącej i półki.

Meble pod telewizor do salonu Life wykonano z płyty meblowej laminowanej w kolorze Dąb Sanremo i listwy MDF. Ozdobne panele w kolorze grafitowym tworzy bezpieczne szkło hartowane.

Meblościanka Life Dąb Sonoma prezentacja

Płaszczyzny frontów oklejone są obrzeżem ABS, które podkreśla ich elegancki wygląd. Technologia ABS zapewnia wysoka odporność na uszkodzenia, zarysowania temperaturę i jest wysoce ekologiczna. W przeciwieństwie do obrzeży PCV także stosowanych w meblościankach, ABS nie zawierają chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu ulegają szybszemu rozkładowi i nie muszą być kwalifikowane jako odpady specjalne. Obrzeża ABS można poddać całkiwitemu recyklingowi.

W szafkach z szybą meblościanki Life można zamontować oświetlenie LED. Za dodatkową opłatą proponujemy skompletowanie niebieskiego oświetlenia montowanego metodą Clip.

Wymiary elementów zestawu:

Zdjęcie poniżej przedstawia tylko model służący do pokazania wymiarów - meblościanka nie występuje w takim kolorze

Meblościanka Life wymiary

Wymiary całej meblościanki:

  • Szerokość: 210 cm
  • Głębokość: 31-42 cm
  • Wysokość: 175 cm

Wymiary witryn:

  • Szerokość: 50 cm
  • Wysokość: 86,6 cm

Wymiarystolika RTV:

  • Szerokość: 160 cm
  • Wysokość: 32,4 cm

Wymiary półki:

  • Szerokość: 135 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są w ubezpieczonej paczce z pomocą firmy kurierskiej. Meblościanka przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną czytelną instrukcją.

Gwarancja:

Meble objęte są 24-miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×