Meblościanka pod telewizor Red Dąb Stirling 280x190

(kod: 20105) Produkt wyprodukowany w Polsce Laski Meble
Brak LED clip 3pkt
Meblościanka pod telewizor Red firmy Laski Meble świetnie posłuży do aranżacji telewizora i miejsca do przechowywania akcesoriów w salonie. Kolor Dąb Stirling to piękny, głęboki odcień drewna. Proponowany zestaw mebli idealnie pasuje ... pełny opis

1 199 zł

1 149 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 57,45zł
Wysyłka do 3 tygodni
kod: 20105

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 280
Głębokość [cm] 52
Wysokość [cm] 190
Kolor dąb
Materiał płyta laminowana lub (i) obrzeże ABS
Miejsce na telewizor Tak
Wykończenie matowe
Wysokość [cm] 190
Szerokość [cm] 280
Głębokość [cm] 52
Materiał Wysoki połysk

Opis produktu

Meblościanka pod telewizor Red firmy Laski Meble świetnie posłuży do aranżacji telewizora i miejsca do przechowywania akcesoriów w salonie. Kolor Dąb Stirling to piękny, głęboki odcień drewna. Proponowany zestaw mebli idealnie pasuje do salonu w klasycznym stylu, który ma posłużyć całej rodzinie.

Kolekcja Red

Kolekcja Red

Na meblościankę pod telewizor Red składa się szafka RTV, dwie witryny i półka. Poszczególne meble pomieszczą sporo przedmiotów, a do tego zapewnią miejsce na wyeksponowanie dekoracji, zdjęć i pamiątek.

Meblościankę Red wykonano z solidnej płyty meblowej w wybarwieniu Dąb Stirling. Ciemny kolor mebli rewelacyjnie komponuje się ze srebrnymi uchwytami z tworzywa, które stanowią elegancki akcent. Subtelny efekt uzyskano poprzez przeszklenia z wytrzymałego szkła hartowanego.

Płaszczyzny frontów oklejone są obrzeżem ABS, które podkreśla ich elegancki wygląd. Technologia ABS zapewnia wysoka odporność na uszkodzenia, zarysowania temperaturę i jest wysoce ekologiczna. W przeciwieństwie do obrzeży PCV także stosowanych w meblościankach, ABS nie zawierają chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu ulegają szybszemu rozkładowi i nie muszą być kwalifikowane jako odpady specjalne. Obrzeża ABS można poddać całkiwitemu recyklingowi.

Opcjonalnie w meblościance pod telewizor Red można zastosować oświetlenie LED. Oświetlenie LED montowane jest w witrynach, co daje wieczorem przyjemny klimat.

Wymiary elementów zestawu:

Meblościanka Red wymiary

Wymiary całej meblościanki:

  • Szerokość: 280,5 cm
  • Głębokość: 52 cm
  • Wysokość: 190,5 cm

Wymiary elementów meblościanki:

  • witryna wysoka - szer. 80,2 cm / wys. 190,5 cm / gł. 39 cm
  • stolik RTV - szer. 120,2 cm / wys. 37,4 cm / gł. 52 cm
  • witryna niska - szer. 80,1 cm / wys. 132,1 cm / gł. 38,8 cm
  • półka wisząca - szer. 120 cm / wys. 65 cm / gł. 26,9 cm

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 280
Głębokość [cm] 52
Wysokość [cm] 190
Kolor dąb
Materiał płyta laminowana lub (i) obrzeże ABS
Miejsce na telewizor Tak
Wykończenie matowe
Wysokość [cm] 190
Szerokość [cm] 280
Głębokość [cm] 52
Materiał Wysoki połysk

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są w ubezpieczonej paczce z pomocą firmy kurierskiej. Meblościanka przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną czytelną instrukcją.

Gwarancja:

Meble objęte są 24-miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.