Metalowy kosz na śmieci uliczne z podstawą z gresu KF 1

(kod: 15609) Produkt wyprodukowany w Polsce
736 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 39,25zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15609

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Kosz na śmieci uliczne powinien spełniać kilka wymogów do tego by mógł służyć przez wiele sezonów w parkach, na deptakach czy na przystankach. Przede wszystkim musi on być odporny na warunki atmosferyczne oraz mieć mocną podstawę by był stabilny i zabezpieczony przed kradzieżą.

Metalowy kosz na śmieci uliczne z podstawą z gresu to kosz, który spełnia te wymogi. Wykonano go z blachy stalowej ocynkowanej, co uodparnia go przed warunkami zewnętrznymi i korozją. Poza tym kosz pomalowano proszkowo by nadać mu odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Solidna podstawa betonowa z grysu płukanego zapewnia stabilność. Kosz na śmieci uliczne można dodatkowo zabezpieczyć montując go do podłoża kotwą lub kołkiem rozporowym.
Wkład wykonano z blachy o grubości 0,5 mm, również jest ocynkowany i pomalowany proszkowo. Żeby opróżnić metalowy kosz z podstawą z gresu wystarczy wyjąć wkład i przesypać jego zawartość do worka na śmieci.

Na wierzchniej warstwie kosza można umieścić dowolny napis lub motyw – np.: oznakowanie Urzędu Miasta. Do wyboru jest kosz z popielniczką lub bez.

Metalowy kosz na śmieci uliczne z podstawą z gresu w standardzie jest w kolorze czarnym (RAL 9005). Można zdecydować się na inny kolor z palety RAL, które są dostępne w ofercie.

Jeżeli wyrażają Państwo chęć zmiany koloru lub dodania napisu, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 73 cm,
• szerokość 48 cm,
• pojemność wkładu 65 litrów,
• waga ok. 55 kg.

Kosz KF 1 schemat

Dostawa i montaż mebli:

Metalowy kosz na śmieci uliczne z podstawą z gresu KF 1 przeznaczony jest do samodzielnego montażu, który powinien potrwać nie dłużej, niż kilka minut. Przesyłany jest w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem ffirmy kurierskiej.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×