Metalowy kosz uliczny na śmieci z podstawą z grysu KC 1

(kod: 15606) Produkt wyprodukowany w Polsce
449 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 24,90zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15606

Popularne wśród Klientów:

Opis produktu

Duży, zabudowany kosz na śmieci będzie dobrym rozwiązaniem w miejscach gdzie przechodzi dużo osób. Pojemny kosz uliczny na śmieci może stać wystawiony na warunki atmosferyczne dzięki temu, że zastosowano metody produkcji uodparniające go na niszczące działanie powietrza, wody czy różnych temperatur.

Poza tym, że metalowy kosz z podstawą z grysu jest pojemny i praktyczny jest także odpowiednio zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi. Stalowe elementy kosza metalowego na śmieci poddano procesowi ocynkowania co chroni go przed korozją. Dodatkowo pomalowano je proszkowo co  poza zwiększeniem ochrony, nadaje mu estetycznego wyglądu dzięki zamaskowaniu elementów poddanych obróbce mechanicznej.

Kosz KC 1 popielnica

Metalowy kosz uliczny na śmieci z podstawą z grysu wyposażony jest w solidną i ciężką podstawę, która sama w sobie sprawia, że kosz jest stabilny. Dodatkowe mocowanie kosza za pomocą kotwy lub kołka rozporowego zabezpiecza go przed kradzieżą.

Płaszcz kosza wykonano ze stali o grubości 1,2 mm natomiast pokrywa jest 2 milimetrowej grubości. Wkład wykonano z blachy ocynkowanej o grubości 0,5 mm.

Opróżnianie metalowego kosza ulicznego na śmieci z podstawą z grysu jest czynnością prostą i szybką. Wystarczy odblokować kluczem zamek zatrzaskowy, otworzyć klapę i wyjąć wkład, który w łatwy sposób można opróżnić z zawartości przesypując ją do torby na śmieci. Wkład w standardzie ma niewielką popielnicę, można zdecydować się na wkład z większą popielnicą za dopłatą.

Kosz KC 1 opróżnianie

W standardzie metalowy kosz KC 1 pomalowany jest na kolor zielony (RAL 6029) lub niebieski (RAL 5010). Można też wybrać inny kolor z dostępnych barw z palety RAL. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 81 cm
• szerokość 50 cm
• pojemność wkładu 55 litrów
• waga ok. 45 kg

Kosz KC 1 schemat

Dostawa i montaż mebli:

Metalowy kosz uliczny na śmieci z podstawą z grysu KC 1 to produkt wysyłany ubezpieczoną paczką, którą przejmuje firma kurierska. Proces montażu jest prosty, szybki i samodzielny.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×