Mini tunel z poliwęglanu Zielnik Premium 0,7x1,4

(kod: 21420) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
299 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 4 dni
  • kod: 21420

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 140
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 56
Powierzchnia [m2] 1
Stelaż PCV
Kolor przezroczysty
Otwieranie wieko

Opis produktu

Mini tunel z poliwęglanu Zielnik Premium stosowany jest do wydłużenia okresu wegetacyjnego roślin oraz zwiększenia i przyspieszenia zbioru plonów. Idealnie sprawdzi się w niewielkich, ogródkach przydomowych lub działkowych. Jest doskonałą alternatywą dla montowanych na stałe, dużych i drogich szklarni. Jest przystępny cenowo i jednocześnie bardzo funkcjonalny.

Mini tunel poliwęglanowy 0,7x1,4

Panele poliwęglanowe nagrzewają się w ciągu dnia i utrzymują ciepło w ciągu nocy, co zapewnia roślinom odpowiednią termoizolację. Rośliny w tunelu mają zapewnione optymalne warunki do szybszego wzrostu. Panele o dużej przepuszczalności światła zapewnią roślinom optymalną ilość nasłonecznienia oraz ochronią je przed niskimi i wysokimi temperaturami, ulewnymi deszczami, silnymi wiatrami, czy szkodami wyrządzanymi przez ptaki i inne zwierzęta.

Rozsadnik poliwęglanowy 0,7x1,4

Dostęp do roślin umożliwia uchylna klapa, która również gwarantuje wentylacje mini szklarni. Konstrukcja szklarni została wykonana z wytrzymałych rurek PCV, które są odporne na korozję. Tunel zajmuje jedynie 1 m2, więc jest idealnym rozwiązaniem dla hodowców, którzy nie mają możliwości przeznaczenia dużej powierzchni pod uprawę. Konstrukcję wbija się w ziemię, co zapewnia odporność na silne wiatry.

Inspekt poliwęglanowy 0,7x1,4

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż inspektu jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Wymiary elementów zestawu:

Mały tunel zielnik premium wymiary

 

  • Szerokość: 0,7 m
  • Długość: 1,4 m
  • Wysokość w szczycie: 0,56 m
  • Powierzchnia upraw: 1 m2

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 140
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 56
Powierzchnia [m2] 1
Stelaż PCV
Kolor przezroczysty
Otwieranie wieko

Dostawa i montaż mebli:

Rozsadnik dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Rozsadnik przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy go zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Instrukcja montażu: Zielnik 0,7 x 1,4 - 1m2

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×