Zestaw ogrodowy Modena balcony weekend brązowy

(kod: 16415) Allibert
699 zł

Produkt niedostępny
Przewidywany termin dostępności: 18.03.2019

kod: 16415

Opis produktu

Zestaw ogrodowy Modena balcony to idealny komplet na balkon czy niewielki taras. Meble wyróżniają się na tle innych zestawów z tworzywa sztucznego ciekawym designem i unikalną kolorystyką. Połączenie brązowych foteli i stolika z poduszkami w odcieniu cappuccino daje elegancki efekt, a zabudowana konstrukcja mebli i zaokrąglone podłokietniki podkreślają oryginalne podejście projektantów do wzornictwa. Meble wykończone są technorattanowym wzorem, który do złudzenia przypomina oryginalną technorattanową plecionkę. Komplet produkowany jest przez markę Allibert by Keter, znanego i cenionego producenta mebli z tworzyw sztucznych. Zestaw produkowany jest na terenie Europy.

Logo Keter, Curver, allibert

Komplet balkonowy Modena balcony znakomicie się sprawdza w codziennym korzystaniu. Dwie osoby mogą wygodnie rozsiąść się w fotelach, a stolik posłuży w tym czasie do podania napojów i przekąsek. O wygodzie mebli stanowią wysokie oparcia i gładkie podłokietniki, a także miękkie poduszki przeznaczone na oparcia i siedziska. Wykonano je z tkaniny dodatkowo zabezpieczonej przed wpływem wody, więc poduszki zniosą rozlaną wodę czy niewielki deszcz. Na czas większych opadów należy je jednak schować. Poduszki mają zdejmowane poszewki nadające się do prania w pralkach. Subtelna różnica kolorystyczna między meblami a poduszkami – połączenie brązu i cappuccino – zwiększa efektowność zestawu.

W modelu Modena Balcony i zestawie Modena Set są różne kolory poduszek, różnica jest delikatna jednak po przyłożeniu poduszek do siebie, widać różnicę w kolorze.

Zbliżenie na zestaw Modena Allibert

Meble na balkon Modena balcony produkowane są w europejskiej fabryce marki Allibert, współpracującej w ramach jednej grupy ze znanymi w Polsce producentami Curver i Keter. Komplet wykonany został z polipropylenu. To wysokiej jakości tworzywo sztuczne, bardzo odporne na warunki atmosferyczne – wodę, promieniowanie UV, temperatury. W procesie produkcji nadano meblom ciekawą strukturę do złudzenia przypominającą prawdziwy technorattan. Dzięki temu meble elegancko się prezentują, a jednocześnie zastosowanie wysokiej jakości tworzywa sztucznego zapewnia im odpowiednią solidność i wytrzymałość.

Zestaw ogrodowy Modena balcony jest w pełni zabezpieczony przed wpływem negatywnych warunków atmosferycznych. Meble nie odkształcają się pod wpływem wody, nie łuszczą się, a dodatkowo tworzywo zabezpieczone jest przed wpływem promieniowania UV, więc nie blaknie i nie traci koloru. Komplet balkonowy nie wymaga specjalnej pielęgnacji ani konserwacji. Meble można czyścić mokrą szmatką, ewentualnie z dodatkiem delikatnego detergentu. Zestaw przeznaczony jest do samodzielnego montażu według załączonej do mebli instrukcji.

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zestawu ogrodowego Modena Balcony Keter

Wymiary foteli:

  • wysokość: 77 cm
  • szerokość: 65 cm
  • głębokość: 63 cm

Wymiary stolika:

  • wysokość: 43 cm
  • szerokość: 59 cm
  • długość: 59 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw ogrodowy Modena Balcony dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Komplet przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Montaż nie jest trudny, a przebiegać powinien zgodnie z dołączoną instrukcją.

 

 

Gwarancja:

Zestaw Modena Balcony objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw ogrodowy corfu max 3 brązowy zestaw ogrodowy corfu weekend rattan efekt curver zestaw ogrodowy corfu set cappuccino curver keter zestaw ogrodowy corfu set cappuccino zestaw ogrodowy corfu opinie zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter zestaw ogrodowy corfu fiesta zestaw ogrodowy corfu box set ze stolikiem skrzynią zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw corfu weekend curver

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×