Noga żeliwna do ławki z podłokietnikiem

(kod: 13493) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
119 zł + dostawa 19 zł
(max. 2 sztuki w jednej paczce)
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 13493

Opis produktu

Wysokiej jakości noga do typowej ławki ogrodowej z podłokietnikiem. Noga posiada otwory umożliwiające zamontowanie 6 desek - 4 na siedzisku i 2 na oparcie. Sugerowana szerokość desek to 8cm. Podstawa stelaża posiada przewiercone otwory, które umożliwiają zamocowanie do podłoża i zabezpieczenie przez nieporządanym przenoszeniem stelaży w inne miejsce. 

Odlew nogi żeliwnej został wykonany z żeliwa szarego zgodnego z normą EN-GJL-200 formowanego maszynowo, a następnie malowanego proszkowo na kolor czarny (kolor z palety RAL 9005). 

Proponowane nogi są bardzo wysokiej jakości, jesteśmy otwarci na wszelkie porównania jakościowe z innymi produktami dostępnymi na rynku - w szczególności z  z nogami formowanymi ręcznie i malowanymi zanurzeniowo farbami podkładowymi. 

Zachęcamy do zakupu gotowej ławki ogrodowe drewnianej z tymi nogami.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość siedziska od ziemi: 38cm
  • głębokość siedziska samej nogi: 35cm
  • wysokość całej ławki: 74cm

Waga jednej nogi żeliwnej to 7,6kg. 

Dostawa i montaż mebli:

Nogi dostarczane są w paczkach za pośrednictwem firmy kurierskiej. W przypadku zamówienia większej ilości dostawa realizowana jest na palecie. 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Noga żeliwna objęta jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Jolinek

    Nabyłam u Państwa dwie nogi żeliwne, solidne odlewy w jednej tylko nodze potrzeba było rozwiercić otwór, deski pozostałe z innej budowy użyliśmy do ławeczki i jest piekna :) :)

Wyszukiwania powiązane z produktem:

okucia do ławki ogrodowej ławka ogrodowa królewska z podłokietnikiem daszek do ławki ogrodowej części do ławki ogrodowej nogi do ławki ogrodowe żeliwne ławki ogrodowa żeliwna

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×