Nowoczesne zadaszenie tarasu z poliwęglanu Regium 4x6

(kod: 21431) Gampre
14 761 zł + dostawa 149 zł

Kup na raty: 20 x 745,47zł

  • Wysyłka do 9 tygodni
  • kod: 21431

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Opis produktu

Nowoczesne zadaszenie tarasu Regium wprowadzi do Państwa ogrodu nowy wymiar wypoczynku. Będą mogli Państwo relaksować na świeżym powietrzu nawet w deszczową pogodę. Dodatkowo, wiata zabezpieczy meble wypoczynkowe przed deszczem i blaknięciem koloru, spowodowanym wystawieniem na długotrwałe działanie promieni słonecznych. 

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu Regium meblobranie

Litewski producent do wyrobu zadaszeń wykorzystuje najwyższej jakości materiały pochodzące tylko i wyłącznie od dostawców z UE. Dzięki temu konstrukcja jest niebywale wytrzymała, a zadaszenie nadaje się do użytku w każdych warunkach pogodowych. Wiata nie wymaga dodatkowej konserwacji i jest wyjątkowo prosta w montażu. Dodatkowo stelaż posiada niewidoczną rurę spustową. Spadzisty dach ułatwia odprowadzenie wody i śniegu.  Konstrukcja została wykonana z wysokiej jakości szwedzkich, aluminiowych paneli. Zadaszenie jest bardzo trwałe oraz odporne na wahania temperatur i silne wiatry. W ofercie naszego sklepu wiata dostępna jest w trzech kolorach: brązowym, białym i antracytowym. 

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu Regium 4x6

Zadaszenie ma dach wykonany z austriaickich paneli poliwęglanowych o grubości 16 milimetrów. Poliwęglan jest trwały oraz odporny na wszelkie warunki atmosferyczne oraz chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV. Pergola wymaga samodzielnego montażu i jest prosta w transporcie. Produkt oferowany jest przez litewskiego producenta Gampre, który specjalizuje się w tego typu elementach infrastruktury ogrodowej. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór wariantów kolorów i rozmiarów, dzięki czemu mogą Państwo dobrać zadaszenie adekwatne do stylu i wielkości tarasu.

Wymiary elementów zestawu:

Nowoczesne zadaszenie tarasu z poliwęglanu Regium 4x6

 

Wymiary:

  • długość: 406 cm
  • szerokość: 600 cm
  • wysokość: 220 cm

Materiał:

  • kontrukcja: aluminium
  • pokrycie dachu: poliwęglan

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Dostawa i montaż mebli:

Zadaszenie dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej i przeznaczone jest do samodzielnego montażu. Zadaszenia zaprojektowane zostały tak, aby samodzielny montaż nie był kłopotliwy dla użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z intrukcją montażu:

Instrukcja montażu w języku Polskim: Zadaszenie tarasu Regium

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×