Obrotowy kosz na śmieci z daszkiem SMART

(kod: 15600) Produkt wyprodukowany w Polsce
466 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 25,75zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15600

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Miejsca publiczne powinny być wyposażone w praktyczne kosze na śmieci, które nie zaburzają estetyki parków lub deptaków. Obrotowy kosz na śmieci z daszkiem SMART to ładnie zaprojektowany i wygodny w utrzymaniu kosz, wyposażony dodatkowo w małą popielnicę lub większą za dopłatą.

Kosze na śmieci z daszkiem narażone są na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Dlatego też tak ważne jest by było one odpowiednio przygotowane do służenia przez wiele sezonów. Stalowe elementy obrotowego kosza na śmieci najpierw ocynkowano w celu zabezpieczenia przed korozją, następnie pomalowano proszkowo by nadać mu estetycznego wyglądu oraz jeszcze bardzie uodpornić przed niszczącym działaniem wody czy temperatury.

metalowy kosz SMART popielnica

Istotne jest również mocowanie kosza na śmieci z daszkiem. Kosz montowany jest w miejscach publicznych i musi również spełniać wymogi pod kątem solidnego montażu. Ten kosz mocuje się poprzez wbetonowanie w podłoże specjalnego słupka o długości 45 cm.

W standardzie obrotowy kosz na śmieci z daszkiem SMART pomalowany jest na dwa kolory. Ocynkowany wkład pokryto farbą w kolorze ciemno zielonym (RAL 6029) natomiast słupki i daszek są w kolorze czarnym (RAL 9005). Istnieje możliwość zmiany koloru na inny z dostępnych kolorów w palecie RAL. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Metalowy kosz SMART opróżnianie

Kosz na śmieci powinien być praktyczny tak samo dla użytkowników, jak i osób odpowiedzialnych za ich utrzymanie. Opróżnianie kosza jest proste i wygodne. Wystarczy zwolnić zamek zatrzaskujący wkład w stałej pozycji i obrócić do góry dnem żeby przesypać zawartość do torby na śmieci. Warto wyposażyć kosz w dodatkowy ocynkowany wkład dzięki któremu jeszcze łatwiej będzie zadbać o utrzymanie kosza w czystości.

Wymiary elementów zestawu:

• Wysokość 120 cm
• szerokość 42 cm
• pojemność 35 litrów
• waga ok. 20 kg

metalowy kosz SMART schemat

Dostawa i montaż mebli:

Obrotowy kosz na śmieci z daszkiem SMART dostarczany jest przez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Samodzielny montaż produktu powinien przebiec szybko i prosto.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected]ranie.pl - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z daszkiem ławki ogrodowe z daszkiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×