Okrągły drewniany kosz na śmieci uliczne z podstawą KC2

(kod: 15607) Produkt wyprodukowany w Polsce
648 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 34,85zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15607

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Połączenie drewnianych detali z metalowymi daje w rezultacie bardzo estetyczny efekt. Okrągły drewniany kosz na śmieci uliczne z podstawą to efektowny kosz zachowujący funkcjonalność oraz odporność na warunki atmosferyczne.

Obudowa okrągłego kosza na śmieci wykonana jest z drewnianych listew świerkowych, które zabezpieczone są lakierobejcą lub farbą akrylową. Pół milimetrowej grubości wkład wykonano z blachy ocynkowanej oraz pomalowano proszkowo, co chroni go przed korozją i uodparnia na uszkodzenia mechaniczne. Podstawę stanowi solidny betonowy cokół z grysu płukanego.

Kosz KC 2 popielnica

Choć podstawę drewnianego kosza na śmieci stanowi ciężka betonowa płyta warto przymocować kosz do podłoża za pomocą kotwy lub kołka rozporowego. Montaż kosza zabezpieczy go przed kradzieżą.

Kosz na śmieci uliczne przykuwa uwagę ładnie wykończonymi listwami w kolorze mahoniowym.  Za dopłatą można zdecydować się na kolor palisandrowy, teakowy lub sosnowy. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Elementy metalowe, takie jak pokrywa czy wkład pomalowane są na dopasowany do drewna kolor czarny (RAL 9005).

Kosz KC 2 opróżnianie

Opróżnianie okrągłego drewnianego kosza na śmieci uliczne z podstawą zamyka się w trzech krokach. Wystarczy otworzyć zamek zatrzaskowy, wyjąć ocynkowany wkład i opróżnić go z zawartości. Wkład wyposażony jest dodatkowo w małą popielnicę. Większa wersja popielnicy jest za dopłatą.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 81 cm
• szerokość 50 cm
• pojemność wkładu 45 litrów
• waga ok. 52 kg

Kosz KC 2 schemat

Dostawa i montaż mebli:

Okrągły drewniany kosz na śmieci uliczne z podstawą KC2 jest przesyłany przez firmę kurierską. Paczka jest dodatkowo ubezpieczona. Montaż produktu jest prosty i szybki. Bez problemu można wykonać cały proces samodzielnie.

Gwarancja:

Produkt objęty 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×