Basic Lift II 220 Korbka

(kod: 03564) Doppler
279 zł

Produkt niedostępny

kod: 03564

Opis produktu

Parasol o kształcie tradycyjnym z ozdobnymi falbankami dodającymi uroku i elegancji temu produktowi. Wykonany jest na stelażu w kolorze szarym wykonany jest z aluminium, który jest łamany i umożliwia zmianę płaszczyzny czaszy.

Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom, jak również stabilność i trwałość producent - firma Doppler poleca zasosowanie podstawy o wadze 40 kg. Oczywiście jeśli korzysta się z parasola osadzonego w stole, to dodatkowo konstrukcja stołu daje dodatkową stabilizację

Parasol otwierany i zamykany jest za pomocą korbki znajdującej się na wysokości pozwalającej umieścić go w stole bez obawy, iz zatrzyma się on na jego blacie. Taki sposób otwierania jest bardzo wygodny, praktyczny i bezpieczny.

Zastosowany materiał na czaszę ma gramaturę 160, proponowany jest w 3 kolorach: beżowym, zielonym i rudym

Grubość kija parasola wynosi 34 / 37 mm. pozwala to korzystanie z niego w zestawie z każdym stołem ogrodowym, jeśli umieszczamy go w jego środku. Parasol posiada 10 szprych, które odpowiednio układają materiał na czaszy, a ich ilość daje mocną konstrukcję dla materiału.

Wspaniale sprawdza się na balkonie i tarasie, zaprewniając odpowiednią ochronę przed słońcem w upalne dni. Jego odporność na światło wynosi 5+.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą podstaw do parasoli.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x