Pergola nad taras z poliwęglanu Regium 5x3,5

Pergola nad taras z poliwęglanu Regium 5x3,5
kliknij i zobacz 13 zdjęć
(kod: 21433) Gampre
5x3,5 m 5x3 m 5x4 m
 • Brąz
 • Biały
 • Antracyt
 • Transparentny
 • Biały
 • Brązowy
Pergola nad taras z poliwęglanu Regium 5x3,5 umożliwi zaaranżować wymarzone miejsce do relaksu na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Zadaszenie u chroni meble wypoczynkowe przed moknięciem i blaknięciem koloru , które jest spowodo... pełny opis
9 976 zł
+ dostawa 149 zł
Kup na raty: 20 x 506,24zł
Wysyłka do 9 tygodni
kod: 21433

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Opis produktu

Pergola nad taras z poliwęglanu Regium 5x3,5 umożliwi zaaranżować wymarzone miejsce do relaksu na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Zadaszenie uchroni meble wypoczynkowe przed moknięciem i blaknięciem koloru, które jest spowodowane wystawieniem na długotrwałe działanie promieni słonecznych. 

Zadaszenie 5x3,5

Wiata charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i jest zdatna do użytku w każdych warunkach pogodowych. Solidny stelaż wykonano z szweckich profili aluminiowych, co zapewnia wieloletnie użytkowanie. Konieczny jest samodzielny montaż zadaszenia, lecz wiata nie wymaga późniejszej konserwacji. Konstrukcja dostępna jest w trzech kolorach: brązowym, białym i antracytowym, dzięki czemu zadaszenie można dopasować do każdego tarasu, elewacji i wykończeń budynku.

Pergola nad taras 5x3,5

Dach został wykonany z wysokiej jakości autriaickich paneli poliwęglanowych o grubości 16 milimetrów. Poliwęglan charakteryzuje się dużą przepuszczalnością światła niezwykłą wytrzymałością na uderzenia oraz ochroną przed promieniowaniem UV. Produkt wytwarzany jest  z materiałów pochodzących wyłącznie od dostawców z UE.

Oferujemy szeroki wybór rozmiarów zadaszenia, dzięki czemu mogą Państwo dopasować wiatę do wielkości tarasu. Pergola jest bardzo prosta w montażu i transporcie. Produkt oferowany przez litewską firmę Gampre, który specjalizuje się w wyrobie tego typu elementów ogrodu.

Wymiary elementów zestawu:

Pergola nad taras z poliwęglanu Regium 5x3,5

 

Wymiary:

 • długość: 506 cm
 • szerokość: 350 cm
 • wysokość: 220 cm

Materiał:

 • kontrukcja: aluminium
 • pokrycie dachu: poliwęglan

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Dostawa i montaż mebli:

Zadaszenie dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej i przeznaczone jest do samodzielnego montażu. Zadaszenia zaprojektowane zostały tak, aby samodzielny montaż nie był kłopotliwy dla użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z intrukcją montażu:

Instrukcja montażu w języku Polskim: Zadaszenie tarasu Regium

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw ratankwy na taras ze skrzyniami