Pergola przyścienna z poliwęglanu na taras Regium 3x4

Pergola przyścienna z poliwęglanu na taras Regium 3x4
kliknij i zobacz 13 zdjęć
(kod: 21427) Gampre
3x4 m 3x3,5 m 3x2 m 3x3 m
 • Brąz
 • Biały
 • Antracyt
 • Transparentny
 • Biały
 • Brązowy
Komfort, jakość, funkcjonalność i estetyka to cechy Pergoli przyściennej z poliwęglanu. Zadaszenie umożliwi spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu przy każdej pogodzie . Podczas deszczowej pogody, dzięki wiacie Regium nie będą ... pełny opis
7 120 zł
+ dostawa 149 zł
Kup na raty: 20 x 363,44zł
Wysyłka do 9 tygodni
kod: 21427

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Opis produktu

Komfort, jakość, funkcjonalność i estetyka to cechy Pergoli przyściennej z poliwęglanu. Zadaszenie umożliwi spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu przy każdej pogodzie. Podczas deszczowej pogody, dzięki wiacie Regium nie będą musieli się Państwo martwić o pozostawione na tarasie meble wypoczynkowe.

Pergola przyścienna 3x4

Konstrukcja zadaszenia jest niezwykle mocna, trwała i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne.  Zadaszenie montowane jest do ściany budynku, a lekko spadzisty dach ułatwia szybsze odprowadzenie wody i śniegu. Wiata nie wymaga dodatkowej konserwacji oraz jest prosta w montażu.

Stelaż zadaszenia został wykonany z wyprodukowanych w Szwecji aluminiowych profili o wysokiej wytrzymałości i trwałości. Stelaż posiada ukrytą, zintegrowaną rurę spustową. Konstrukcja dostępna jest w trzech kolorach: brązowym, białym i antracytowym, co pozwoli na dopasowanie zadaszenia do każdego tarasu, czy elewacji. 

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu Regium 3x4

Dach pokryty jest 16 milimetrowymi, austraickimi poliwęglanowymi panelami, które charakteryzują się wysoką przepuszczalnością światła oraz dużą wytrzymałością na uderzenia. Chroni również przed szkodliwym wpływem promiowania UV. Materiał jest odporny na wszelkie warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg, czy grad. Produkty wytwarzane są tylko i wyłącznie z materiałów pochodzących od dostawców z UE. Wiata wymaga prostego, samodzielnego montażu oraz jest łatwa w transporcie. Szeroki wybór wariantów kolorystycznych i rozmiarowych zadaszenia pozwoli dobrać odpowiedni model dla każdego klienta. 

Wymiary elementów zestawu:

Dach nad tarasem z poliwęglanu Regium 3x4

 

Wymiary:

 • długość: 306 cm
 • szerokość: 400 cm
 • wysokość: 220 cm

Materiał:

 • kontrukcja: aluminium
 • pokrycie dachu: poliwęglan

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Dostawa i montaż mebli:

Zadaszenie dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej i przeznaczone jest do samodzielnego montażu. Zadaszenia zaprojektowane zostały tak, aby samodzielny montaż nie był kłopotliwy dla użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z intrukcją montażu:

Instrukcja montażu w języku Polskim: Zadaszenie tarasu Regium

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.