Pergola z dachem Siam

(kod: 09029)
553 zł + dostawa 123 zł

Kup na raty: 20 x 33,76zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 09029

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Wysokość[cm] 220
Szerokość[cm] 138
Długość[cm] 63

Opis produktu

Drewniana Pergola Siam sprawdzi się doskonale w każdym ogrodzie, tworząc w nim elegancką i przyjemną przestrzeń przeznaczoną do wypoczynku.
Zadaszoną pergolę Siam wykonano z bardzo wytrzymałego drewna świerkowego, poddanego impregnacji ciśnieniowej. Pozwala to cieszyć się pięknem i funkcjonalnością pergoli przez wiele lat. Najwyższa jakość wykonania sprawia, że pergola Siam jest zabezpieczona przed butwieniem, owadami i grzybami. Gwarancja wynosi 15 lat.
Praktyczny daszek wykonany z łuków klejonych warstwowo tworzy przyjemną przestrzeń, wolną od nadmiernego promieniowanie słonecznego, a wygodna ławeczka zapewnia komfort siedzenia.
Pergola Siam posiada dekoracyjną kratkę, dodającą całości uroku. Jej oczka są wielkości 10x10 cm, natomiast słupki szerokości 4x9 cm.
Polecamy!

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Kluczowe parametry:

Wysokość[cm] 220
Szerokość[cm] 138
Długość[cm] 63

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x