Plac zabaw dla dzieci Soreno Trigano

(kod: 24761) Trigano
1 900 zł

Produkt niedostępny

kod: 24761

Opis produktu

Plac zabaw dla dzieci Soreno Trigano zapewni dzieciom wielogodzinną i wspaniałą aktywną zabawę na świeżym powietrzu, która umożliwi im rozwój zdolności motorycznych. Z placu zabaw jednocześnie może korzystać aż 5-6 użytkowników. Zestaw doskonale sprawdzi się w przydomowym ogrodzie. 

Plac zabaw po rozłożeniu i zakotwiczeniu w podłożu zajmuje obszar o szerokości 393 cm, 298 głębokości, a jego wysokość sięga 225 cm. Zestaw składa się z jednej tradycyjnej huśtawki na sznurkach z możliwością regulacji wysokości siedziska, jednej podwójnej huśtawki, zjeżdżalni o długości ślizgu 1,73 m oraz ścianki wspinaczkowej z trzema metalowymi drabinkami, drabinką sznurową oraz wiązanym sznurem do wspinania. Taki plac zabaw będzie wspaniałym miejscem do aktywnej zabawy w ogrodzie dla 5-6 dzieci. Z placu zabaw mogą korzystać dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Maksymalne obciążenie każdego z siedzisk wynosi 50 kg.

Plac zabaw dla dzieci Soreno Trigano

Model Soreno Trugano przeznaczony jest wyłącznie do użytku domowego - nie może być użytkowany na publicznych placach zabaw. Stelaż zestawu został wykonany z wytrzymałego metalu, który gwarantuje trwałość i stabilność konstrukcji. Siedziska huśtawek wykonano metodą wtryskową z tworzywa sztucznego, które posiada zwiększoną odporność na szkodliwe działanie promieni UV. Plac zabaw dla dzieci Soreno Trigano wyprodukowany została we Francji zgodnie z rygorystycznymi wymogami bezpieczeństwa. Najwyższej jakości surowce gwarantują trwałość produktu. Całość zachowana jest w radosnych i przyjemnych dla oka barwach, które ożywią każdy ogródek.

Plac zabaw dla dzieci Soreno Trigano przeznaczony jest do samodzielnego montażu. W zestawie znajdują się kotwy montażowe - zestaw wymaga solidnego przytwierdzenia do podłoża (za pomocą kotw bądź poprzez zakotwienie w betonie). Więcej informacji znajduje się w sekcji "Dostawa i montaż".

W celu lepszego zabezpieczenia produktu niezbędne jest jego zakotwiczenie w podłożu. W zestawie, znajdują się kotwy do betonu. W celu zakotwiczenia huśtawki w ziemi polecamy kupno zestawu kotwiącego Secur'in. Zestaw kotw zapewni odpowiednią stabilność oraz zwiększone bezpieczeństwo użytkowników.

Zamawiając Plac zabaw dla dzieci Soreno Trigano otrzymują Państwo:

 • 1 huśtawka z możliwością regulacji wysokości siedziska
 • 1 podwójna huśtawka
 • ślizg o długości 1,73 m
 • ścianka wspinaczkowa z trzema metalowymi drabinkami, drabinką sznurową oraz sznurem do wspinania
 • siedziska z tworzywa sztucznego
 • wytrzymały, metalowy stelaż
 • rozpórki łączące nogi
 • zestaw kotw mocujących do podłoża betonowego

Wymiary elementów zestawu:

Plac zabaw dla dzieci Soreno Trigano

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 225 cm
 • szerokość: 298 cm
 • głębokość: 393 cm

Średnica stelaża:

 • nogi: 40 mm
 • górny drążek: 50 mm

Maksymalna liczba użytkowników: 5-6

Wiek użytkowników: 3-12 lat

Maksymalna waga użytkownika: 50 kg

Materiał: metal, tworzywo sztuczne

Dostawa i montaż mebli:

Plac zabaw dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Plac zabaw należy przymocować do podłoża - służą do tego kotwy montażowe zawarte w każdym komplecie akcesoriów. Wszelkie informacje niezbędne do właściwej instalacji do gruntu zawarte są w instrukcji montażowej. Zestaw musi być zakotwiczony w betonie. 

Instrukcja montażu: Pobierz

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta oraz 10-cio letnią na elementy metalowe (korozja).

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci krzesła obrotowe dla dzieci białystok tanie krzesła obrotowe dla dzieci fotel obrotowy dla dzieci 140 cm wzrostu fotel obrotowy dla dzieci bodzio fotele obrotowe dla dzieci i młodzieży ole ole fotele obrotowe dla dzieci nowy styl fotele obrotowe dla dzieci zakup online

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×