Plac zabaw dla dzieci z huśtawkami Baxter Trigano

(kod: 24762) Trigano
1 400 zł 1 099 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 54,95zł

 • Wysyłka do 7 tygodni
 • kod: 24762

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Materiał drewno , metal , tworzywo sztuczne
Kolor beżowy
Głębokość [cm] 350
Maksymalne obciążenie [kg] 50
Stelaż metalowy
Szerokość [cm] 600
Wysokość [cm] 350

Opis produktu

Plac zabaw dla dzieci z huśtawkami Baxter Trigano to doskonała propozycja wyposażenia ogrodu, która zagwarantuje dzieciom wielogodzinną i aktywną zabawę na świeżym powietrzu. Dodatkowo, umożliwi dzieciom rozwój zdolności motorycznych. Z placu zabaw może jednocześnie korzystać 4 użytkowników - jest to jeden z największych modeli huśtawek dostępnych na rynku.

Zestaw po rozłożeniu zajmuje obszar o szerokości 600 cm, 350 cm głębokości oraz osiąga 350 cm wysokości. Jest to plac zabaw dla starszych dzieci - rekomendowany wiek użytkowników wynosi powyżej 14 lat. Maksymalne obciążenie siedziska wynosi 50 kg. W skład zestawu wchodzi jedna tradycyjna huśtawka z drewnianym siedziskiem z możliwością regulacji wysokości siedziska, wiązany sznur do wspinania, 2 metalowe obręcze oraz metalowy trapez do ćwiczeń. 

Plac zabaw dla dzieci z huśtawkami Baxter Trigano

Model Baxter jest doskonałym wyborem do przydomowego ogrodu - zestaw nie może być użytkowany na publicznych placach zabaw. Metalowy stelaż gwarantuje zwiększoną stabilność i wytrzymałość oraz nie ulega deformacjom. Plac zabaw dla dzieci z huśtawkami Baxter Trigano wyprodukowany została we Francji zgodnie z rygorystycznymi wymogami bezpieczeństwa. Najwyższej jakości surowce gwarantują trwałość produktu. 

Plac zabaw dla dzieci z huśtawkami Baxter Trigano

Plac zabaw dla dzieci z huśtawkami Baxter Trigano przeznaczona jest do samodzielnego montażu. W zestawie znajdują się kotwy montażowe -zestaw wymaga solidnego przytwierdzenia do podłoża (za pomocą kotw Secur'in bądź poprzez zakotwienie w betonie). Więcej informacji znajduje się w sekcji "Dostawa i montaż".

W celu lepszego zabezpieczenia produktu niezbędne jest jego zakotwiczenie w podłożu. W zestawie, znajdują się kotwy do betonu. W celu zakotwiczenia huśtawki w ziemi polecamy kupno zestawu kotwiącego Secur'in. Zestaw składający się z czterech specjalnych kotw zapewni odpowiednią stabilność oraz zwiększone bezpieczeństwo użytkowników.

Zamawiając Plac zabaw dla dzieci z huśtawkami Baxter Trigano otrzymują Państwo:

 • 1  tradycyjna huśtawka z drewnianym siedziskiem
 • wiązany sznur do wspinania
 • 2 metalowe obręcze
 • metalowy trapez do ćwiczeń
 • wytrzymały, metalowy stelaż
 • rozpórki łączące nogi
 • zestaw kotw mocujących do podłoża betonowego

Wymiary elementów zestawu:

Plac zabaw dla dzieci z huśtawkami Baxter Trigano

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 350 cm
 • szerokość: 600 cm
 • głębokość: 350 cm

Średnica stelaża:

 • nogi: 50 mm
 • górny drążek: 80 mm

Maksymalna liczba użytkowników: 4

Wiek użytkowników: powyżej 14 roku życia

Maksymalna waga użytkownika: 50 kg

Materiał: drewno, tworzywo sztuczne, metal

Kluczowe parametry:

Materiał drewno , metal , tworzywo sztuczne
Kolor beżowy
Głębokość [cm] 350
Maksymalne obciążenie [kg] 50
Stelaż metalowy
Szerokość [cm] 600
Wysokość [cm] 350

Dostawa i montaż mebli:

Plac zabaw dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Plac zabaw należy przymocować do podłoża - służą do tego kotwy montażowe zawarte w każdym komplecie akcesoriów. Wszelkie informacje niezbędne do właściwej instalacji do gruntu zawarte są w instrukcji montażowej. Zestaw musi być zakotwiczony w betonie lub przy pomocy kotw Secur'in.

Instrukcja montażu: Pobierz

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta oraz 10-cio letnią na elementy metalowe (korozja).

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci krzesła obrotowe dla dzieci białystok tanie krzesła obrotowe dla dzieci fotel obrotowy dla dzieci 140 cm wzrostu fotel obrotowy dla dzieci bodzio fotele obrotowe dla dzieci i młodzieży ole ole fotele obrotowe dla dzieci nowy styl fotele obrotowe dla dzieci zakup online

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×