Plac zabaw do ogrodu z drewna Fungoo Funny 3 piknik

(kod: 21465) Fungoo
2 300 zł

Produkt niedostępny

kod: 21465

Opis produktu

Plac zabaw Funny 3 to idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy nie mogą przeznaczyć dużego obszaru na plac zabaw. Jego optymalne rozmiary oraz przystępna cena, sprawiają, że jest doskonałą propozycją do niewielkich, przydomowych ogródków. Z placu w tym samym czasie może korzystać maksymalnie 5 użytkowników

Plac zabaw zajmuje obszar o powierzchni jedynie 2,1 m2. Zestaw ma 290 cm głębokości, 73 cm szerokości i 210 cm wysokości. Platforma o wymiarach 70x70 cm znajduje się na wysokości 125 cm. Zestaw został wyposażony w skałkową ściankę wspinaczkową oraz zjeżdżalnię o długości ślizgu 220 cm. Będą doskonale stymulować dzieci do ruchu, rozwijając ich zdolności motoryczne.

Zjeżdżalnia dostępna jest w czterech kolorach: niebieskim, zielonym, czerwonym i żółtym. Tego typu zjeżdżalnia ogrodowa nie zajmie dużo miejsca a dzieci będą mogły aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Dodatkowo, plac zabaw ma zamontowany pod platformą stolik piknikowy. Idealne miejsce do rysowania, malowania, czy spożywania posiłków bez konieczności przerywania zabawy na świeżym powietrzu. 

Plac zabaw do ogrodu z drewna Fungoo Funny 3 piknik

Plac zabawy Funny 3 został wykonany z drewna sosnowego. Drewniane elementy zostały poddane ciśnieniowej impregnacji, która zabezpiecza drewno przed działaniem grzybów, szkodników i niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki takim zabiegom drewniana konstrukcja będzie doskonale prezentować się przez długie lata.

Projekt placu zabaw dla dzieci tworzony był w oparciu o normy EN:71. Place zabaw Fungoo posiadają także deklarację CE wzkazującą normy, jakim odpowiadają produkty. Plac zabaw dla dzieci do ogrodu Funny 3 produkowany jest w Polsce. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. 

Plac zabaw przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Więcej informacji znajduje się w sekcji "Dostawa i montaż". 

Zamawiając Plac zabaw do ogrodu z drewna Fungoo Funny 3 piknik otrzymują Państwo:

 • zjeżdżalnia 2,2m (dostępna w 4 kolorach)
 • kotwy mocujące do podłoża
 • uchwyty
 • osłonki
 • drabinka z metalowymi szczeblami
 • komplet drewna
 • komplet łączników metalowych
 • komplet narzędzi montażowych
 • instrukcja montażu krok-po-kroku
 • skałki wspinaczkowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 210 cm
 • szerokość: 73 cm
 • głębokość: 290 cm

Wymiary platformy:

 • wysokość: 125 cm
 • szerokość: 70 cm
 • głębokość: 70 cm

Długość ślizgu:

 • 220 cm

Maksymalna liczba użytkowników przebywających na placu zabaw w tym samym czasie:

 • 5

Materiał:

 • drewno sosnowe poddane impregnacji

 

 

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Produkty sprzedawane są jako pełen zestaw - komplet zawiera zarówno wszelkie elementy widoczne na zdjęciach jak i niewidoczne na zdjęciach elementy montażowe (śruby, wkręty, łączniki, zawiasy ). W skład kompletu wchodzą także odpowiednie elementy do montażu do podłoża (łatwe w instalacji metalowe śledzie montażowe).

Elementy posiadają nawierty wykonane podczas procesu produkcyjnego, jednak część dostarczonych elementów musi być nawiercana w trakcie montażu - do zestawu dołączone są przeznaczone do tego wiertła. Ewentualne pęknięcia drewna wynikające z nienawiercenia drewna przed montażem łączników nie jest podstawą do reklamacji.

Czas instalacji zależy od wielkości zestawu i sprawności działania montażystów – pojedyncze elementy montuje się od 1 do 10h.

Plac zabaw należy przymocować do podłoża - służą do tego elementy montażowe zawarte w każdym komplecie akcesoriów. Wszelkie informacje niezbędne do właściwej instalacji do gruntu zawarte są w instrukcji montażowej, gdzie można znaleźć też wskazówki odnośnie miejscowego cementowania kotew, którego zadaniem jest jeszcze mocniejsze przytwierdzenie placu zabaw do podłoża. 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki do ogrodu meble ogrodowe ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×