Plac zabaw do ogrodu z huśtawką Fungoo Funny 2

(kod: 21466) Fungoo
2 700 zł 2 399 zł + dostawa 159 zł

Kup na raty: 20 x 127,90zł

 • Wysyłka do 8 tygodni
 • kod: 21466

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Materiał drewno
Kolor niebieski , sosna
Elementy huśtawka , domek , zjeżdżalnia
Głębokość [cm] 319
Szerokość [cm] 329
Wykończenie impregnowane
Wysokość [cm] 265

Opis produktu

Plac zabaw do ogrodu Funny 2 to idealna alternatywa dla drogich placów zabaw, wykonana z wysokiej jakości materiałów spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapewni dzieciom mnóstwo radości i zabawy na świeżym powietrzu. Plac zawiera zjeżdżalnie oraz dwie huśtawki. Daszek wieży uchroni dzieci przed nadmiarem słońca.

Zgodnie z normami użytkowania, do montażu placu zabaw potrzebna jest powierzchnia o wymiarach 7,2m x 7,3m. Plac zabaw po zamontowaniu ma 319 cm głębokości, 329 cm szerokości i 265 cm wysokości. Zadaszona platforma o wymiarach 105x105 cm znajduje się na wysokości 125 cm. Na platformę prowadzi drabinka z metalowymi szczeblami. Dwuspadowy dach został wykonany z brezentu

Do platformy zamontowano zjeżdżalnię o długości ślizgu wynoszącym 220 cm, która zapewni dużo aktywnej zabawy w zaciszu przydomowego ogródka. Zestaw zawiera huśtawkę z dwoma siedziskami w półokrągłym kształcie o szerokości 14 cm. Siedziska wykonano z elastycznego materiału odpornego na płowienie, przeznaczone są nawet dla starszych dzieci.  

 

Plac zabaw Funny 2 został wykonany z drewna sosnowego. Drewniane elementy zostały poddane ciśnieniowej impregnacji, która zabezpiecza drewno na całej grubości. Chroni drewno przed działaniem grzybów, szkodników i niekorzystnych warunków atmosferycznych. Żywotność placu zabaw przewidziana jest na 5-6 lat. Plac zabaw przeznaczony jest dla użytkowników w wieku 3-10 lat. Maksymalna waga użytkownika: 50 kg.

Projekt placu dla dzieci tworzony był w oparciu o normy EN:71 w ich najbardziej aktualnej wersji. Place zabaw Fungoo posiadają także deklarację CE wskazującą normy, jakim odpowiadają produkty. Plac zabaw dla dzieci do ogrodu Funny 2 produkowany jest w Polsce. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. 

Plac należy zmontować samodzielnie zgodnie z dołączoną instrukcją. Więcej informacji znajduje się w sekcji "Dostawa i montaż". 

Zamawiając Plac zabaw do ogrodu z huśtawką Fungoo Funny 2 otrzymują Państwo:

 • zjeżdżalnia 2,2m
 • kotwy mocujące do podłoża
 • uchwyty
 • osłonki
 • drabinka z metalowymi szczeblami
 • komplet drewna
 • komplet łączników metalowych
 • komplet narzędzi montażowych
 • instrukcja montażu krok-po-kroku
 • 2 siedziska MOON SEAT z hakami

Wymiary elementów zestawu:

Plac zabaw FungooPlac zabaw do ogrodu z huśtawką Fungoo Funny 2 - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 265 cm
 • szerokość: 329 cm
 • głębokość: 319 cm

Wymiary platformy:

 • wysokość: 125 cm
 • szerokość: 105 cm
 • głębokość: 105 cm

Długość ślizgu:

 • 220 cm

Maksymalna liczba użytkowników przebywających na placu zabaw w tym samym czasie:

 • 7

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50 kg

Materiał:

 • drewno sosnowe poddane impregnacji

Kluczowe parametry:

Materiał drewno
Kolor niebieski , sosna
Elementy huśtawka , domek , zjeżdżalnia
Głębokość [cm] 319
Szerokość [cm] 329
Wykończenie impregnowane
Wysokość [cm] 265

Dostawa i montaż mebli:

Plac dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej zapakowany na paletę. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Produkty sprzedawane są jako pełen zestaw - komplet zawiera zarówno wszelkie elementy widoczne na zdjęciach jak i niewidoczne na zdjęciach elementy montażowe (śruby, wkręty, łączniki, zawiasy ). W skład kompletu wchodzą także odpowiednie elementy do montażu do podłoża (łatwe w instalacji metalowe śledzie montażowe).

Elementy posiadają nawierty wykonane podczas procesu produkcyjnego, jednak część dostarczonych elementów musi być nawiercana w trakcie montażu - do zestawu dołączone są przeznaczone do tego wiertła. Ewentualne pęknięcia drewna wynikające z nienawiercenia drewna przed montażem łączników nie jest podstawą do reklamacji.

Czas instalacji zależy od wielkości zestawu i sprawności działania montażystów – pojedyncze elementy montuje się od 1 do 10h.

Plac zabaw należy przymocować do podłoża - służą do tego elementy montażowe zawarte w każdym komplecie akcesoriów. Wszelkie informacje niezbędne do właściwej instalacji do gruntu zawarte są w instrukcji montażowej, gdzie można znaleźć też wskazówki odnośnie miejscowego cementowania kotew, którego zadaniem jest jeszcze mocniejsze przytwierdzenie placu zabaw do podłoża.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki do ogrodu meble ogrodowe skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu sprzedam skrzynię do ogrodu firmy keter skrzynie ogrodowe skrzynie do ogrodu na sprzet

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×