Plac zabaw do ogrodu z huśtawką Fungoo Funny 2

(kod: 21466) Fungoo
Plac zabaw do ogrodu Funny 2 to idealna alternatywa dla drogich placów zabaw, wykonana z wysokiej jakości materiałów spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapewni dzieciom mnóstwo radości i zabawy na świeżym powietrzu. J... pełny opis
2 800 zł
+ dostawa 159 zł
Kup na raty: 20 x 147,95zł
Wysyłka do 7 tygodni
kod: 21466

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 319
Szerokość [cm] 329
Wysokość [cm] 265
Kolor niebieski lub (i) sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy huśtawka lub (i) domek lub (i) zjeżdżalnia

Opis produktu

Plac zabaw do ogrodu Funny 2 to idealna alternatywa dla drogich placów zabaw, wykonana z wysokiej jakości materiałów spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapewni dzieciom mnóstwo radości i zabawy na świeżym powietrzu. Jednocześnie z placu zabaw może korzystać maksymalnie 7 osób

Plac zabaw po zamontowaniu ma 319 cm głębokości, 329 cm szerokości i 265 cm wysokości. Zadaszona platforma o wymiarach 105x105 cm znajduje się na wysokości 125 cm. Na platformę prowadzi drabinka z metalowymi szczeblami. Dwuspadowy dach został wykonany z brezentu

Do platformy zamontowano zjeżdżalnię o długości ślizgu wynoszącym 220 cm, która zapewni dużo aktywnej zabawy w zaciszu przydomowego ogródka. Zestaw zawiera huśtawkę z dwoma siedziskami w półokrągłym kształcie o szerokości 14 cm. Siedziska wykonano z elastycznego materiału odpornego na płowienie, przeznaczone są nawet dla starszych dzieci.  

Plac zabaw do ogrodu z huśtawką Fungoo Funny 2

Plac zabaw Funny 2 został wykonany z drewna sosnowego. Drewniane elementy zostały poddane ciśnieniowej impregnacji, która zabezpiecza drewno na całej grubości. Chroni drewno przed działaniem grzybów, szkodników i niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Projekt placu dla dzieci tworzony był w oparciu o normy EN:71 w ich najbardziej aktualnej wersji. Place zabaw Fungoo posiadają także deklarację CE wzkazującą normy, jakim odpowiadają produkty. Plac zabaw dla dzieci do ogrodu Funny 2 produkowany jest w Polsce. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. 

Plac należy zmontować samodzielnie zgodnie z dołączoną instrukcją. Więcej informacji znajduje się w sekcji "Dostawa i montaż". 

Zamawiając Plac zabaw do ogrodu z huśtawką Fungoo Funny 2 otrzymują Państwo:

 • zjeżdżalnia 2,2m
 • kotwy mocujące do podłoża
 • uchwyty
 • osłonki
 • drabinka z metalowymi szczeblami
 • komplet drewna
 • komplet łączników metalowych
 • komplet narzędzi montażowych
 • instrukcja montażu krok-po-kroku
 • 2 siedziska MOON SEAT z hakami

Wymiary elementów zestawu:

Plac zabaw FungooPlac zabaw do ogrodu z huśtawką Fungoo Funny 2 - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 265 cm
 • szerokość: 329 cm
 • głębokość: 319 cm

Wymiary platformy:

 • wysokość: 125 cm
 • szerokość: 105 cm
 • głębokość: 105 cm

Długość ślizgu:

 • 220 cm

Maksymalna liczba użytkowników przebywających na placu zabaw w tym samym czasie:

 • 7

Materiał:

 • drewno sosnowe poddane impregnacji

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 319
Szerokość [cm] 329
Wysokość [cm] 265
Kolor niebieski lub (i) sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy huśtawka lub (i) domek lub (i) zjeżdżalnia

Dostawa i montaż mebli:

Plac dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Produkty sprzedawane są jako pełen zestaw - komplet zawiera zarówno wszelkie elementy widoczne na zdjęciach jak i niewidoczne na zdjęciach elementy montażowe (śruby, wkręty, łączniki, zawiasy ). W skład kompletu wchodzą także odpowiednie elementy do montażu do podłoża (łatwe w instalacji metalowe śledzie montażowe).

Elementy posiadają nawierty wykonane podczas procesu produkcyjnego, jednak część dostarczonych elementów musi być nawiercana w trakcie montażu - do zestawu dołączone są przeznaczone do tego wiertła. Ewentualne pęknięcia drewna wynikające z nienawiercenia drewna przed montażem łączników nie jest podstawą do reklamacji.

Czas instalacji zależy od wielkości zestawu i sprawności działania montażystów – pojedyncze elementy montuje się od 1 do 10h.

Plac zabaw należy przymocować do podłoża - służą do tego elementy montażowe zawarte w każdym komplecie akcesoriów. Wszelkie informacje niezbędne do właściwej instalacji do gruntu zawarte są w instrukcji montażowej, gdzie można znaleźć też wskazówki odnośnie miejscowego cementowania kotew, którego zadaniem jest jeszcze mocniejsze przytwierdzenie placu zabaw do podłoża. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.