Alexander Rose Beach Lounge poduszki tarasowe turkusowa 8805C-TU

(kod: 21039) Alexander Rose
139 zł

Produkt niedostępny

kod: 21039

Opis produktu

Alexander Rose Beach Lounge poduszki tarasowe turkusowa 8805C-TU od firmy Alexander Rose to unikalny produkt, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnego designu. Wykonana została ona z najlepszych jakościowo materiałów i przy dużej precyzji, co sprawia, że jest to produkt klasy premium, dedykowany najbardziej wymagającym Klientom.

Alexander Rose, producent poduszki, to brytyjska marka, która cieszy się dużym uznaniem na europejskim rynku. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości meble ogrodowe oraz akcesoria. Turkusowa poduszka do mebli ogrodowych powstała na bazie projektu, który nawiązuje do najnowszych trendów. Jej unikalny, turkusowy mebel sprawia, że przyciąga wzrok. Może zostać ona zestawiona zarówno ze stonowanymi kolorystycznie meblami, gdzie stworzy unikalny kontrast, jak również z tymi żywymi i intensywnymi, gdzie będzie ważnym elementem całości.

Alexander Rose Beach Lounge poduszki tarasowe turkusowa 8805C-TU można zestawić z pufami Alexander Rose, narożnikami czy pufami narożnikowym. Jest ona całkowicie wodoodporna, co sprawia, że z powodzeniem może być wykorzystywana w przestrzeniach ogrodowych, tarasowych czy balkonowych. Co istotne, nie straci ona swojego koloru i nie zblaknie, dzięki czemu posłuży właścicielowi nawet przez kilka sezonów.

Poszewki na poduszki można myć ciepłą wodą z mydłem za pomocą gąbki lub ściereczki z mikrofibry. W przypadku bardziej uporczywych plam należy używać rozcieńczonego roztworu wybielacza. Nie prać w pralce.

Zamawiając Alexander Rose Beach Lounge poduszki tarasowe turkusowa 8805C-TU otrzymują Państwo:

  • jedną poduszkę w kolorze turkusowym

Wymiary elementów zestawu:

  • Długość: 83 cm
  • Szerokość: 70 cm
  • Waga: 14 kg

Dostawa i montaż mebli:

Alexander Rose Beach Lounge poduszki tarasowe turkusowa 8805C-TU wysyłane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Alexander Rose Beach Lounge poduszki tarasowe turkusowa 8805C-TU objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynie keter na poduszki tarasowe technorattanowa skrzynia na poduszki tarasowe skrzynie na poduszki tarasowe szerokość 100 cm skrzynie na poduszki tarasowe dł 160cm skrzynie na poduszki tarasowe keter skrzynia na poduszki tarasowe z siedziskiem skrzynia na poduszki tarasowe 160x70 skrzynia na poduszki tarasowe rattan

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×