Kup w ciągu: 7h 49m 43s - wyślemy jeszcze dziś

Poduszka ozdobna - komplet trzech 50x50 cm

(kod: 16053)
199 zł 149 zł i dostawa GRATIS!
  • Planowana wysyłka: DZISIAJ, śr, 11.12.2019
  • Zamów do: g. 12:00, środa, 11.12.2019
  • Pozostało: 7h 49min
  • kod: 16053

Poduszki ogrodowe popularne wśród Klientów:

Opis produktu

Klasyczne zestawienia kolorystyczne mebli ogrodowych tj. ecru lub szary, może zostać w elegancki i prosty sposób odmieniony dzięki zastosowaniu poduszek ozdobnych.

Poduszki wyprodukowane zostały przez Polską firmę, która za cel postawiła sobie oryginalność i niepowtarzalność, zaś większość oferowanych produktów jest przygotowywanych w jednym egzemplarzu lub bardzo małym nakładzie, jest to produkcja na potrzeby indywidualnych koncepcji i projektantów.

Wypełnienie poduszki to 100% poliester zewnętrzna cześć wypełnienia wykonana jest z mikrofibry, wypełenienie wykonane jest z silikonu. Jest to wysokiej jakosci produkt nakierowany na zapewnienie najlepszego komfortu podczas snu - jest wygodna i miękka. Wyjątkowe właściwości antyalergiczne materiałów niesprzyjają rozwojowi mikroorganizmów tj. grzybów i roztoczy. Delikatne cienkie włókna silikonowe stanowią wypełniacz - jest spreżysta i dopasowuje się do ciała dbając o wygodny i spokojny sen. Wypełniacz jest w kolorze białym. Pokrycie wypłenienia jest wykonane z mikrofibry o składzie 35% bawełna 65% polycotton o gramaturze 120 g/m2. Zalecane jest pranie w temperaturze 40 stopni, nie chlorować, suszyć w pozycji pionowej, nie prasować.

Zamawiając Poduszka ozdobna - komplet trzech 50x50 cm otrzymują Państwo:

  • trzy poszewki w wybranym wariancie kolorystycznym z suwakami
  • trzy wypełnienia poduszek

dokonując zakupu - otrzymują Państwo dokładnie te poduszki - zaprezentowane na zdjęciu, ponieważ w każdym wariancie kolorystycznym przygotowany został dokładnie jeden komplet, aby był unikalny i niepowtarzalny

 

Wymiary elementów zestawu:

  • poszewki 50x50 cm
  • wypełnienia poduszek 50x50 cm

Dostawa i montaż mebli:

Poszewki i wypełnienia poduszek wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przed założeniem poszewek można je rozprasować, aby jeszcze lepiej się prezentowały. 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×