Pokrowiec na meble ogrodowe 202x70x66 czarny

Pokrowiec na meble ogrodowe
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 19878) GardinettaFarlito
202x70x66 140x70x65 234x82x67 94x82x67
Meble ogrodowe w zależności od ich cech indywidualnych można zabezpieczać w różny sposób, aby przedłużyć ich żywtoność i zachować walory użytkowe. W okresie gdy nie są użytkowane jeśli jest taka możliwość, można je schować do piwnicy, g... pełny opis
119 zł
i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: DZISIAJ, czw, 22.03.2018
Zamów do: g. 13:00, czwartek, 22.03.2018
Pozostało: 7h 33min
kod: 19878

Opis produktu

Meble ogrodowe w zależności od ich cech indywidualnych można zabezpieczać w różny sposób, aby przedłużyć ich żywtoność i zachować walory użytkowe. W okresie gdy nie są użytkowane jeśli jest taka możliwość, można je schować do piwnicy, garażu lub innego pomieszczenia. Jeśli takiej możliwości nie ma, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie pokrowca.

Pokrowiec w przypadku większości mebli na taras to element jak wyżej wspomniano przedłużający ich trwałość, ale również wygoda, ponieważ mycie mebli nie należy do najwygodniejszych. Biorąc pod uwagę możliwość wykorzystywania pokrowca jako zabezpieczenie przed deszczem, przed kurzem i przed pogodą w okresie jesienno-zimowym -  jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Oferowany pokrowiec przeciwdeszczowy jest dedykowany do przykrycia każdego z zestawów, których poszczególne elementy zmieszczą się pod nim. Pokrowiec jest dostepny w kolorze czarnym. Posiada sznurek ściągający po obwodzie przy podstawie mebli - dzięki czemu zabezpieczony jest przed podwiewaniem przez wiatr. Pokrowiec wykonany jest z poliestru tj. materiały całkowicie wodoodpornego.

Nawet, jeśli meble będą niższe lub węższe niż maksymalne wymiary pokrowca - nic złego się nie stanie. Wystarczy wtedy zawinąć nadmiar materiału pod meble, co dodatkowo zabezpieczy je przed podwiewaniem od spodu.

Zamawiając Pokrowiec na meble ogrodowe 202x70x66 czarny otrzymują Państwo:

  • jednocześciowy pokrowiec na zestaw

Wymiary elementów zestawu:

Model poniżej ma na celu zaprezentowanie wizualne wymiarów, proporcje nie są zachowane:

  • długość: 202 cm
  • szerokość: 70 cm
  • wysokość: 66 cm

Dostawa i montaż mebli:

Pokrowiec przeciwdesczowy dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Pokrowiec jest gotowy do użytku.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Krzysztof

    Mój drugi zakup w tym sklepie, równie udany jak poprzedni. Pokrowiec w porównaniu z innymi podobnymi (a mam porównanie) o klasę lepszej jakości zarówno jeśli chodzi o materiał jak i wykonanie. POLECAM!