PTF Polskie Tunele Foliowe – kreatywne podejście do ogrodnictwa

PTF Polskie Tunele Foliowe to dosyć nowy producent na polskim rynku tuneli foliowych – działa zaledwie od kilku lat. Czym wyróżnia się spośród innych polskich producentów tuneli foliowych? I jakie nowatorskie rozwiązania proponuje? Przyjrzymy się dziś bliżej tej ciekawej marce i jej produktom.

PTF Polskie Tunele Foliowe - tunel Ogórek Eco 6x3

PTF Polskie Tunele Foliowe

Jak w ogóle powstała firma PTF Polskie Tunele Foliowe? Jej założycielem jest miłośnik ogrodnictwa, który postanowił wykorzystać swoje doświadczenie w hodowli różnych gatunków roślin ciepłolubnych do stworzenia tuneli foliowych, które będą możliwie najlepiej odpowiadać potrzebom amatorskich i profesjonalnych upraw ekologicznych. Tunele foliowe PTF produkowane są w całości w Polsce, więc producent ma pełną kontrolę nad produktem i zapewnia wszelkiego rodzaju części zamienne.

Tunele foliowe PTF Polska poszczególne typy oferowanych tuneli

W ofercie marki PTF Polskie Tunele Foliowe znajdziemy bardzo ciekawe propozycje tuneli foliowych, zdecydowanie odróżniające się od innych modeli dostępnych na rynku. Co ważne, nie jest to jeden identyczny tunel foliowy dostępny w wielu rozmiarach, ale aż sześć różnych typów tuneli! Możemy więc dostosować wybór foliaka do naszych potrzeb – do niskich upraw wystarczy nam praktyczny Zielnik, a do wyższych możemy wybrać na przykład ekonomiczny i ekologiczny tunel Ogórek Eco.

Kreatywne podejście do ogrodnictwa

Czym wyróżniają się tunele foliowe PTF Polska? To przede wszystkim wspomniane już wyżej nowatorskie podejście do samej konstrukcji tunelu. Foliaki dostępne w ofercie marki mają nietypowy jak na tunele foliowe kształt, przypominający bardziej szklarnie ogrodowe. Dzięki temu tunel jest nieco wyższy i łatwiej się pod nim poruszać, a pielęgnacja i podlewanie roślin są przyjemniejsze.

Tunele foliowe PTF Polska - modele Ogórek i Pomidor

Firma PTF Polska ma też w ofercie prostsze, a co za tym idzie tańsze, modele namiotów ogrodowych Eco. To idealna propozycja dla posiadaczy niewielkich ogródków, którzy potrzebują prostej i taniej osłony na rośliny. Nie zapominajmy także o Zielnikach i Rozsadnikach, czyli “foliowych skrzyniach”, pod którymi można sadzić rozsadę czy niższe rośliny lub warzywa.

Tunele foliowe PTF Polska Pomidor Eco i Zielnik

Produkcja tuneli foliowych PTF Polska

Kreatywność PTF Polska nie kończy się na wspomnianych modelach tuneli foliowych – marka wciąż pracuje nad nowymi foliakami i bardziej praktycznymi rozwiązaniami, dzięki którym hodowla warzyw będzie jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda przygotowywanie nowych projektów tuneli foliowych PTF i proces ich produkcji, zachęcamy do obejrzenia poniższego filmiku:

***

Co sądzicie o PTF Polska i oferowanych przez nich tunelach foliowych? Czy proponowane rozwiązania sprawdzą się w praktyce? Czekam na Wasze opinie!Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!