Regał 215x80 granatowy

(kod: 21361) Produkt wyprodukowany w Polsce
1 830 zł + dostawa 120 zł

Kup na raty: 20 x 97,50zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 21361

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Gatunek drewna brzoza
Materiał sklejka
Wykończenie matowe lub (i) lakierowane
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 215
Głębokość [cm] 35

Opis produktu

Granatowy regał z kolekcji kółko i krzyżyk to bardzo estetyczny i funkcjonalny mebel. Nietypowy podział półek, sprawia, iż mebel będzie ciekawym elementem wystroju. Regał posiada aż 17 półek, które zapewnią odpowiednią ilość miejsca na przechowywanie różnych przedmiotów, czy na wyeksponowanie ulubionej porcelany i dekoracji. 

Regał został wykonany z wytrzymałej sklejki brzozowej,dzięki której mebel jest lekki i łatwy w przenoszeniu. Sklejka została dodatkowo pokryta lakierem, który wydobywa naturalne piękno drewna oraz zapewnia zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, wysokie temperatury, odbarwienia i wilgoć. Regał opiera się na 4 nóżkach oraz jednej dodatkowej, która podtrzymuje środek mebla, zapewniając mu odpowiednią stabilność.

Regał granatowy kółko i krzyżyk

Regał ma 17 półek, z których dwie mają po 30 cm wysokości, a pozostałe po 28 cm. Tylna ściana mebla została zabarwiona na granatowy, matowy kolor, który bardzo ładnie współgra z naturalnym kolorem drewna brzozowego. Regał ten jest idealnym meblem do przedokoju, salonu, sypialni, czy pokoju dziecka.

Regał z kolekcji kółko i krzyżyk charakteryzuje się solidnym wykonaniem z materiałów najwyższej jakości. Polski producent Durbas Style zapewnia, iż cały proces wyrobu mebli, zaczynając od pozyskania drewna, na uzyskaniu gotowego wyrobu kończąc, odbywa się w jednym, polskim zakładzie.

 

Wymiary elementów zestawu:

Regał granatowy

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 215  cm
  • Głębokość: 35 cm

Kluczowe parametry:

Gatunek drewna brzoza
Materiał sklejka
Wykończenie matowe lub (i) lakierowane
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 215
Głębokość [cm] 35

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich na ubezpieczonej palecie. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×