Specjalne promocje do -60% ograniczone czasowo i ilościowo - szybka wysyłka - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% ograniczone czasowo i ilościowo - szybka wysyłka - SPRAWDŹ ->

Regał 5 szuflad TOOL CHEST SET

(kod: 21171) Keter
459 zł 279 zł i dostawa GRATIS!
  • Planowana wysyłka: JUTRO, pon, 17.12.2018
  • Zamów do: g. 11:00, poniedziałek, 17.12.2018
  • Pozostało: 1d 8h 45min
  • kod: 21171

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 50,2
Głębokość [cm] 28,9
Długość [cm] 56,2
Kółka Tak
Kolor czarny
Materiał metal lub (i) tworzywo sztuczne

Opis produktu

Regał 5 szuflad TOOL CHEST SET

Regał narzędziowy 5 szuflad TOOL CHEST SET to mobilna szafka na obrotowych kółkach, wyposażona w 5 szuflad. Jest to idealna propozycja dla majsterkowiczów, którzy mają dużo przedmiotów. Zestaw składa się z dwóch skrzyni z szufladami na podstawie z kółkami, a razie potrzeby istnieje możliwość dodania do zestawu kolejnej.

Jedna z szuflad (dolna) jest głęboka, dodatkowo wyposażona w przegrody na większe i cięższe narzędzia. Pozostałe 4 szuflady są dostosowane do mniejszych przedmiotów i akcesoriów. Cała szafka posiada 16 wyjmowanych pojemników, dzięki którym utrzymamy porządek w każdym miejscu. Prowadnice na łożyskach kulkowych zapewniają, że przy otwieraniu, szuflady nie stawiają praktycznie żadnego oporu

Tworzywo z którego wykonano regał narzędziowy z szufladami jest bardzo solidne i odporne na uderzenia, w związku z tym codzienne użytkowanie nie jest w stanie uszkodzić konstrukcji. Szafka doskonale nadaje się do przydomowego garażu. Dzięki niej organizacja pracy i przechowywanie narzędzi będzie dużo przyjemniejsze. 

Regał na narzędzia, wyposażony został w zintegrowane bezpieczne uchwyty oraz centralny zamek dla zabezpieczenia jego zawartości.

Regał ma budowę modułową - dwie dolne półki to jeden moduł, a pozostałe trzy to kolejny moduł. Istnieje możliwość wyposażenia zestawu w kolejne moduły. Regał został wyposażony w kółka dzięki którym użytkowanie jest naprawdę przyjemne. Warto też wspomnieć że w zestawie z regałem otrzymujemy 16 wyjmowanych pojemników, które mogą zostać wykorzystane na przechowywanie w szafie mniejszych elementów. 

Poniżej film prezentujący regał na kółkach z serii TOOL CHEST

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • Szerokość: 56.2 cm
  • Głębokość: 28.9 cm
  • Wysokość: 50.2 cm

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 50,2
Głębokość [cm] 28,9
Długość [cm] 56,2
Kółka Tak
Kolor czarny
Materiał metal lub (i) tworzywo sztuczne

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta firmy Keter.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x