Regał 5 szuflad TOOL CHEST SET

(kod: 21171) Keter
459 zł

Produkt niedostępny

kod: 21171

Opis produktu

Regał 5 szuflad TOOL CHEST SET

Regał narzędziowy 5 szuflad TOOL CHEST SET to mobilna szafka na obrotowych kółkach, wyposażona w 5 szuflad. Jest to idealna propozycja dla majsterkowiczów, którzy mają dużo przedmiotów. Zestaw składa się z dwóch skrzyni z szufladami na podstawie z kółkami, a razie potrzeby istnieje możliwość dodania do zestawu kolejnej.

Jedna z szuflad (dolna) jest głęboka, dodatkowo wyposażona w przegrody na większe i cięższe narzędzia. Pozostałe 4 szuflady są dostosowane do mniejszych przedmiotów i akcesoriów. Cała szafka posiada 16 wyjmowanych pojemników, dzięki którym utrzymamy porządek w każdym miejscu. Prowadnice na łożyskach kulkowych zapewniają, że przy otwieraniu, szuflady nie stawiają praktycznie żadnego oporu

Tworzywo z którego wykonano regał narzędziowy z szufladami jest bardzo solidne i odporne na uderzenia, w związku z tym codzienne użytkowanie nie jest w stanie uszkodzić konstrukcji. Szafka doskonale nadaje się do przydomowego garażu. Dzięki niej organizacja pracy i przechowywanie narzędzi będzie dużo przyjemniejsze. 

Regał na narzędzia, wyposażony został w zintegrowane bezpieczne uchwyty oraz centralny zamek dla zabezpieczenia jego zawartości.

Regał ma budowę modułową - dwie dolne półki to jeden moduł, a pozostałe trzy to kolejny moduł. Istnieje możliwość wyposażenia zestawu w kolejne moduły. Regał został wyposażony w kółka dzięki którym użytkowanie jest naprawdę przyjemne. Warto też wspomnieć że w zestawie z regałem otrzymujemy 16 wyjmowanych pojemników, które mogą zostać wykorzystane na przechowywanie w szafie mniejszych elementów. 

Poniżej film prezentujący regał na kółkach z serii TOOL CHEST

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • Szerokość: 56.2 cm
  • Głębokość: 28.9 cm
  • Wysokość: 50.2 cm

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta firmy Keter.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Eve

    Bardzo dobry regał na narzędzia; stabilny, mocny, pomocna blokada przy szufladach - np. aby dzieci nie otwierały lub przy przemieszczaniu regału. Polecam

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×