Kup w ciągu: 18h 37m 53s - wyślemy jutro

Robot Koszący NAC RLM1500-NG

(kod: 25266) NAC
2 800 zł 2 422 zł
do 24.10.2019
(lub wyczerpania zapasów)
i dostawa GRATIS!
  • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
  • Zamów do: g. 13:00, środa, 23.10.2019
  • Pozostało: 18h 37min
  • kod: 25266

Kluczowe parametry:

Napęd Tak
Regulacja wysokości koszenia Tak
Szerokość koszenia [cm] 24
Typ silnika elektryczny
Waga [kg] 11
Wyrzut trawy brak

Opis produktu

Robot Koszący NAC RLM1500-NG to wyjątkowo proste w instalacji i obsłudze urządzenie przeznaczone jest do trawnika o powierzchni do 1 500 m2. Nie musisz już martwić się programowaniem robota! Cykl pracy został fabrycznie skonfigurowany w trybie 48 godzin niezależnie od koszonej powierzchni, łącznie z czasem na pracę, ładowanie i spoczynek.

Wygodę i bezpieczeństwo zapewnia zestaw czujników, w które został wyposażony robot. Czujnik deszczu który zapewnia, że robot wróci do stacji dokującej podczas niekorzystnej pogody. Czujnik podniesienia zapewnia bezpieczeństwo, wyłączając ostrza gdy podniesiemy robota lub gdy się przewróci. Jest też czujnik napotkania przeszkody. Zestaw zawiera komplet elementów niezbędnych do uruchomienia i obsługi kosiarki

RLM1500_NG_10RLM1500_NG_10

Robot koszący NAC RLM1500-NG zasilany jest baterią o pojemności 4000 mAh, która w razie potrzeby jest całkowicie naładowana w przeciągu 1 - 3 godziny. Warto również wspomnieć, że maksymalna prędkość obrotowa jaką osiąga robot to 2900 obr/min. Duże tylne koła z głębokim bieżnikiem gwarantują bezproblemowe poruszanie nawet po trudnym terenie. 

ROBOT KOSZĄCY NAC RLM-1500

 

Szerokość koszenia
Szerokość koszenia - Robot wykasza 24 centymetrowy pas z każdym przejazdem. 
Regulacja wysokości koszenia
Regulacja wysokości koszenia - Możliwość regulacji w zakresie 25 mm - 65 mm. Dzięki temu sami decydujemy jaką wysokość trawnika chcemy zachować. Również kiedy wiemy, że nasze podłoże zawiera dużo kamieni możemy zwiększyć wysokość koszenia i nie obawiać się o nasz sprzęt.
 

Poniżej film prezentujący montaż i użytkowania robota koszącego:

Kluczowe parametry:

Napęd Tak
Regulacja wysokości koszenia Tak
Szerokość koszenia [cm] 24
Typ silnika elektryczny
Waga [kg] 11
Wyrzut trawy brak

Dostawa i montaż mebli:

Instrukcja montażu do pobrania tutaj 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją europejskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×