Robot Koszący NAC RLM1800-T

(kod: 25264) NAC
3 300 zł 2 928 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 146,40zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 25264

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Napęd Tak
Regulacja wysokości koszenia Tak
Szerokość koszenia [cm] 21
Typ silnika elektryczny
Waga [kg] 11
Wyrzut trawy brak

Opis produktu

Robot Koszący NAC RLM1800-T to wygodna rozwiązanie do ogrodu. Jeżeli lubisz kiedy praca wykonuje się sama za Ciebie to ten robot jest odpowiedni. Wystarczy podłączyć stację dokującą a resztę pracy wykona za nas robot. Użytkowanie jest łatwe dzięki wyświetlaczowi na obudowie robota koszącego. Robot Koszący NAC RLM1800-T posiada czujnik deszczu, dzięki któremu w czasie niekorzystnej pogody robot przerwie koszenie i wróci do stacji dokującej. O nasze bezpieczeństwo dba natomiast czujnik podniesienia, gwarantujący, że przy podniesieniu lub przewróceniu robota ostrza nie będą się obracały.

W przypadku tego modelu istnieje możliwość zaprogramowania robota aby kosił trawę tylko w wyznaczonych przez nas fragmentach trawnika. Oczywiście jeżeli tego nie zrobimy nasze urządzenie poradzi sobie samodzielnie, dzięki wbudowanym czujnikom wykrywa zbliżające się przeszkody i w ten sposób eksploruje cały teren do wykoszenia. 

Robot koszący NAC RLM1800-T zasilany jest baterią o pojemności 4400 mAh, która w razie potrzeby jest całkowicie naładowana w przeciągu 1,5 godziny. Warto również wspomnieć, że maksymalna prędkość obrotowa jaką osiąga robot to 3000 obr/min. Duże tylne koła z głębokim bieżnikiem zapewniają poruszanie się robota w wymagających warunkach. 

ROBOT KOSZĄCY NAC RLM1800-T

 

Szerokość koszenia
Szerokość koszenia - Robot wykasza 21 centymetrowy pas z każdym przejazdem. 
Regulacja wysokości koszenia
Regulacja wysokości koszenia - Możliwość regulacji w zakresie 25 mm - 55 mm. Dzięki temu sami decydujemy jaką wysokość trawnika chcemy zachować. Również kiedy wiemy, że nasze podłoże zawiera dużo kamieni możemy zwiększyć wysokość koszenia i nie obawiać się o nasz sprzęt. 

 

Kluczowe parametry:

Napęd Tak
Regulacja wysokości koszenia Tak
Szerokość koszenia [cm] 21
Typ silnika elektryczny
Waga [kg] 11
Wyrzut trawy brak

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Eugeniusz

    super szybka profesionalna tranzakcja

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×