Robot Koszący NAC RLM600-FS

(kod: 25265) NAC
2 500 zł 2 099 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 104,95zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 25265

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Napęd Tak
Szerokość koszenia [cm] 17
Typ silnika elektryczny
Waga [kg] 6,45
Wyrzut trawy brak

Opis produktu

Robot Koszący NAC RLM600-FS czyli propozycja dla osób szanujących swój czas. Jeżeli lubisz kiedy praca wykonuje się sama za Ciebie to ten robot jest odpowiedni. Wystarczy podłączyć stację dokującą a resztę pracy wykona za nas robot. Dzięki wbudowanym czujnikom robot wykrywa przeszkody i odpowiednio zmienia trasę. W efekcie użytkowanie robota jest w pełni automatyczne. Robot Koszący NAC RLM600-FS został wyposażony w również w czujnik deszczu, dzięki któremu w czasie niekorzystnej pogody robot przerwie koszenie i wróci do stacji dokującej. Bezpieczeństwo gwarantuje natomiast czujnik podniesienia, gwarantujący, że przy podniesieniu lub przewróceniu robota ostrza nie będą się obracały. 

 

Robot koszący NAC RLM600-FS zasilany jest baterią o pojemności 4400 mAh, która w razie potrzeby jest całkowicie naładowana w przeciągu 1,5 godziny. Warto również wspomnieć, że maksymalna prędkość obrotowa jaką osiąga robot to 4500 obr/min. Robot wykasza 17 centymetrowy pas z każdym przejazdem. Duże tylne koła z głębokim bieżnikiem umożliwiają poruszanie się nawet po trudnym terenie.

ROBOT KOSZĄCY NAC RLM1800-T

 

Kluczowe parametry:

Napęd Tak
Szerokość koszenia [cm] 17
Typ silnika elektryczny
Waga [kg] 6,45
Wyrzut trawy brak

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją europejskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×