RTV 2B duża wstawka biała

(kod: 21290) Produkt wyprodukowany w Polsce
1 960 zł + dostawa 120 zł

Kup na raty: 20 x 104,00zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 21290

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 160
Głębokość [cm] 40
Wysokość [cm] 45
Kolor biały lub (i) orzech
Materiał płyta mdf
Wykończenie matowe lub (i) płyta fornirowana lub (i) lakierowane
Ilość półek 4

Opis produktu

Szafka RTV 2B to niezwykle solidny mebel, wykonany z najwyższej jakości materiałów zapewniających wieloletnie i komfortowe użytkowanie. Szafka posiada trzy pojemne szuflady, w których zastosowano specjalny system wspomagania wysuwania tip-on. Cały korpus szafki wykonany został z wytrzymałej płyty MDF oraz z płyty fornirowanej. 

Szafka RTV 2B biała wstawka

Płyta MDF została dodatkowo pokryta lakierem, co zwiększa odporność mebla na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, odbarwienia, czy wilgoć. Polski producent gwarantuje solidność i staranność wykonania oraz zapewnia, iż cały proces zaczynając od pozyskania drewna, na uzyskaniu gotowego mebla kończąc odbywa się w jednym polskim zakładzie. 

Szafka RTV 2B

Szafka RTV 2B wykonana została w kolorze orzecha amerykańskiego. Niewielkie wcięcie w kolorze matowej bieli dodaje meblowi nowoczesnego stylu. Szafka posiada trzy szuflady, w których można przechowywać różne przedmioty codziennego użytku oraz jedną otwartą półkę przeznaczoną na sprzęt RTV. W szufladach zastosowano system tip-on, który ułatwia wysuwanie i wsuwanie szuflad. Wystarczy lekko nacisnąć na front szuflady w dowolnym miejscu, a sama się wysunie.

Wymiary elementów zestawu:

Szafka rtv biała wstawka

  • Szerokość: 160 cm
  • Wysokość: 45 cm
  • Głębokość: 40 cm
  • Wysokość nóżek: 22 cm
  • Głębokość półki: 37 cm

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 160
Głębokość [cm] 40
Wysokość [cm] 45
Kolor biały lub (i) orzech
Materiał płyta mdf
Wykończenie matowe lub (i) płyta fornirowana lub (i) lakierowane
Ilość półek 4

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich na ubezpieczonej palecie. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×