RTV 2B duża wstawka czarna

(kod: 21295) Produkt wyprodukowany w Polsce
1 700 zł + dostawa 120 zł

Kup na raty: 20 x 91,00zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 21295

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Kolor czarny lub (i) orzech
Materiał płyta mdf
Wykończenie matowe lub (i) płyta fornirowana lub (i) lakierowane
Ilość półek 4
Szerokośc[cm] 160
Wysokośc[cm] 45
Głębokość[cm] 40

Opis produktu

Szafka RTV 2B została wykonana z wytrzymałej płyty MDF w kolorze orzecha amerykańskiego. Szafka ma widoczną niewielką wstawkę w czarnym kolorze o matowym wykończeniu oraz trzy pojemne szuflady i jedną, niewielką, otwartą półkę przeznaczoną na sprzęt RTV. Niewątpliwym atutem szafki 2B jest zastosowany w szufladach specjalny system mechanicznego wysuwania tip-on.

Szafka RTV 2B czarna wstawka

Szafka RTV 2B została wykonana z wytrzymałej płyty MDF oraz z płyty fornirowanej. Meble robione z płyty fornirowanej łączą w sobie naturalne piękno drewna z trwałością i elastycznścią płyty wiórowej. Płyta MDF została pokryta lakierem. Sprawia to, iż mebel posiada podwyższoną odporność na warunki atmosferyczne i substancje chemiczne. Mebel dzięki temu jest również bardzo łatwy w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Szafka RTV 2B posiada trzy pojemne szuflady, które gwaranują dodatkową przestrzeń na przedmioty codziennego użytku, co pomoże w utrzymaniu porządku w pomieszczeniu. Szafka ma jedną otwartą półkę, w której można przechowywać sprzęt RTV. 

Szafka jest produktem polskiego producenta. Firma Durbas działa na rynku od 1973 roku ciesząc się nienaganną opinią. Marka stawia na polską jakość i polską, solidną produkcję. W ofercie naszego sklepu szafka dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarowych. 

Wymiary elementów zestawu:

 

Szafka rtv czarna wstawka

  • Szerokość: 160 cm
  • Wysokość: 45 cm
  • Głębokość: 40 cm
  • Wysokość nóżek: 22 cm
  • Głębokość półki: 37 cm

Kluczowe parametry:

Kolor czarny lub (i) orzech
Materiał płyta mdf
Wykończenie matowe lub (i) płyta fornirowana lub (i) lakierowane
Ilość półek 4
Szerokośc[cm] 160
Wysokośc[cm] 45
Głębokość[cm] 40

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich na ubezpieczonej palecie. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×