Siatkowy kosz uliczny z daszkiem KZ 3

(kod: 15598)
413 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 23,10zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15598

Popularne wśród Klientów:

Opis produktu

Siatkowy kosz uliczny z daszkiem to prosty w swojej formie, ale jednocześnie estetycznie wykonany kosz na śmieci. Jego szczególną zaletą jest uniwersalność, dzięki której można go zamontować niemal w każdych warunkach, na wielu rodzajach podłoża. Można też zamocować go do latarni za pomocą specjalnych obejm.

Kosz uliczny z daszkiem będzie narażony na niesprzyjające warunki atmosferyczne, dlatego też bardzo istotne jest jego wykonanie. Kosz wyprodukowano z elementów stalowych, które ocynkowano. Dzięki temu jest odporny na niszczące działanie wody i powietrza. Odporność siatkowego kosza ulicznego zwiększono dzięki malowaniu proszkowemu, które jeszcze mocniej zabezpiecza kosz przed korozją i nadaje mu estetycznego wyglądu.

KZ3 popielnica

Mocowanie kosza z daszkiem jest również niezwykle istotne. Przed ewentualną kradzieżą zabezpieczają go specjalne mocowania. W zależności od warunków, w których ma być montowany można wybrać spośród czterech rodzajów montażu. Do latarni lub słupa można go przymocować dzięki obejmom. Do podłoża siatkowy kosz uliczny z daszkiem może być przymocowany dzięki słupkowi o średnicy 6 cm wyposażonemu w płytę betonową, tarczę (mocowaną kołkami rozporowymi) lub słupek z kołkiem.

Kosze na śmieci powinny być użyteczne nie tylko dla przechodniów, ale także dla osób odpowiedzialnych za ich utrzymanie. Opróżnianie kosza jest wyjątkowo proste i można to zrobić na dwa sposoby. Ocynkowany wkład przed nieoczekiwanym odwróceniem zabezpiecza specjalny zamek. Wystarczy go zwolnić i obrócić kosz do góry dnem lub zdjąć wkład i opróżnić go ze śmieci obok. Warto też wyposażyć kosz w dodatkowy wkład, wówczas utrzymanie kosza w czystości jest jeszcze prostsze.

KZ3 opróżnianie

W parkach lub na ulicach ważne jest to by kosze były umieszczone w dogodnych miejscach. Jednak powinny one wtapiać się w otoczenie. Kosz na śmieci z popielnicą jest estetyczny a kolorystyka stonowana. Kosz pomalowany jest na czarno (RAL 9005). Można wybrać też inny kolor z palety RAL dostępny w ofercie. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• Wysokość 95 cm
• szerokość 43 cm
• pojemność 35 litrów
• waga ok. 15 kg

KZ3 schemat

Dostawa i montaż mebli:

Siatkowy kosz uliczny z daszkiem KZ 3 dostarczany ejst za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce dostarczanej na adres podany w zamówieniu. Montaż przeznaczony ejst dla jednej osoby, ale dodatkowa para rąk może przyspieszyć cały proces.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z daszkiem ławki ogrodowe z daszkiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×