Siatkowy zewnętrzny kosz na śmieci z daszkiem KN2

(kod: 15594) Produkt wyprodukowany w Polsce
419 zł + dostawa 49 zł
  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15594

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Estetyka miejska nie powinna być zaburzona poprzez nieodpowiednio dobrane kosze na śmieci ani tym bardziej przez śmieci, których nie ma gdzie wyrzucić. Siatkowy zewnętrzny kosz na śmieci z daszkiem to nie tylko praktyczny przedmiot  w parkach czy na ulicach, ale jest także pomocny w utrzymaniu czystości. Jego dodatkową zaletą jest to, że w wyposażeniu znajduje się popielnica.

Niezwykle ważne podczas wyboru zewnętrznego kosza na śmieci jest zwrócenie uwagi na sposób produkcji. Kosz na śmieci jest przeznaczony do użytku zewnętrznego i musi być odporny na warunki atmosferyczne. Dlatego też ważne jest aby stalowy kosz na śmieci z daszkiem poddany został ocynkowaniu, co chroni metal przed korozją. Dodatkowo powinien być malowany proszkowo, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększy się jego odporność na warunki zewnętrzne takie jak deszcz, śnieg czy wiatr. Poza tym taka metoda nakładania farby wpływa korzystnie na estetyczny wygląd siatkowego kosza na śmieci.

Siatkowy kosz na śmieci o popielnica

 

Podczas projektowania siatkowego zewnętrznego kosza na śmieci z daszkiem pomyślano także o jego zabezpieczeniu przed kradzieżą. Istotne jest to, że do wyboru są aż cztery sposoby mocowania co sprawia, że kosz można dostosować do każdych warunków. Kosz na śmieci z daszkiem można mocować dzięki obejmom do słupów czy latarni. Mocowanie do podłoża jest możliwe poprzez kotwy lub kołki rozporowe. Można również wybrać opcję z betonową płytą. Istnieje także możliwość wyposażenia kosza w słupek o średnicy 6 cm co zwiększy jego stabilność.

W koszu siatkowym warto zastosować dodatkowy ocynkowany wkład, dzięki któremu łatwiej będzie utrzymać go w czystości. Opróżnianie kosza odbywa się poprzez zwolnienie zamka zatrzaskowego i obrócenie wkładu.

Siatkowy kosz na śmieci KN2 opróżnianie

 

Kolorystyka zewnętrznego kosza na śmieci utrzymana jest w uniwersalnych barwach z palety RAL. Daszek, dodatkowy wspornik dla daszka oraz nóżka są w kolorze czarnym (RAL 9005) natomiast wkład w kolorze jasnoszarym (RAL 7042). Można wybrać też inne kolory z dostępnych kolorów z palety RAL. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 95 cm
• szerokość 43 cm
• pojemność 35 litrów
• waga ok. 16 kg

Siatkowy kosz na śmieci KN2 schemat

Dostawa i montaż mebli:

Siatkowy zewnętrzny kosz na śmieci z daszkiem KN2 zostaje wysłany przez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Samodzielny montaż produktu powinien przebiec szybko i sprawnie.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z daszkiem ławki ogrodowe z daszkiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×