Ślizg do ogrodu dla dzieci Fungoo Meggie

(kod: 22270) Fungoo
2 000 zł + dostawa 200 zł

Kup na raty: 20 x 110,00zł

 • Wysyłka do 6 tygodni
 • kod: 22270

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 289
Szerokość [cm] 73
Wysokość [cm] 175
Kolor czerwony
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy ścianka wspinaczkowa lub (i) zjeżdżalnia lub (i) liny

Opis produktu

Plac zabaw Fungoo Meggie to idealny zestaw przeznaczony dla wymagających klientów, którzy posiadają ograniczone środki finansowe na zakup placu zabaw. Przystępna cena oraz solidne wykonanie z materiałów najwyższej jakości. Jednocześnie z placu zabaw może korzystać 4 użytkowników

Plac zabaw zajmuje obszar o powierzchni jedynie 2,1 m2. Zestaw ma 289 cm głębokości, 73 cm szerokości i 175 cm wysokości. Platforma o wymiarach 70x70 cm znajduje się na wysokości 90 cm. Zestaw został wyposażony w skałkową ściankę wspinaczkową oraz zjeżdżalnię o długości ślizgu 220 cm. Będą doskonale stymulować dzieci do ruchu, rozwijając ich zdolności motoryczne. Na platformę można wejść wspinając się po rampię z liną wspinaczkową. 

Ślizg do ogrodu dla dzieci Fungoo Meggie

Plac zabawy Meggie został wykonany z drewna sosnowego. Drewniane elementy zostały poddane ciśnieniowej impregnacji, która zabezpiecza drewno przed działaniem grzybów, szkodników i niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki takim zabiegom drewniana konstrukcja będzie doskonale prezentować się przez długie lata.

Projekt placu zabaw dla dzieci tworzony był w oparciu o normy EN:71. Place zabaw Fungoo posiadają także deklarację CE wzkazującą normy, jakim odpowiadają produkty. Plac zabaw dla dzieci do ogrodu Fortress MOVE produkowany jest w Polsce. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Plac zabaw przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Komplet zawiera wszelkie elementy niezbędne do montażu placu zabaw. Więcej informacji znajduje się w sekcji "Dostawa i montaż". 

 

Zamawiając Ślizg do ogrodu dla dzieci Fungoo Meggie otrzymują Państwo:

 • 1,75-metrowy bezpieczny ślizg
 • kotwy mocujące do podłoża
 • uchwyty
 • osłonki
 • drabinka z kolorowymi, metalowymi szczeblami
 • komplet drewna
 • komplet łączników metalowych
 • komplet narzędzi montażowych
 • instrukcja montażu krok-po-kroku
 • skałki ścianki wspinaczkowej

Wymiary elementów zestawu:

Ślizg do ogrodu dla dzieci Fungoo Meggie

 

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 175 cm
 • szerokość: 73 cm
 • głębokość: 289 cm

Wymiary platformy:

 • wysokość: 90 cm
 • szerokość: 70 cm
 • głębokość: 70 cm

Długość ślizgu:

 • 175 cm

Maksymalna liczba użytkowników przebywających na placu zabaw w tym samym czasie:

 • 4

Materiał:

 • drewno sosnowe poddane impregnacji

 

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 289
Szerokość [cm] 73
Wysokość [cm] 175
Kolor czerwony
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy ścianka wspinaczkowa lub (i) zjeżdżalnia lub (i) liny

Dostawa i montaż mebli:

Plac zabaw dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Produkty sprzedawane są jako pełen zestaw - komplet zawiera zarówno wszelkie elementy widoczne na zdjęciach jak i niewidoczne na zdjęciach elementy montażowe (śruby, wkręty, łączniki, zawiasy ). W skład kompletu wchodzą także odpowiednie elementy do montażu do podłoża (łatwe w instalacji metalowe śledzie montażowe).

Elementy posiadają nawierty wykonane podczas procesu produkcyjnego, jednak część dostarczonych elementów musi być nawiercana w trakcie montażu - do zestawu dołączone są przeznaczone do tego wiertła. Ewentualne pęknięcia drewna wynikające z nienawiercenia drewna przed montażem łączników nie jest podstawą do reklamacji.

Czas instalacji zależy od wielkości zestawu i sprawności działania montażystów – pojedyncze elementy montuje się od 1 do 10h.

Plac zabaw należy przymocować do podłoża - służą do tego elementy montażowe zawarte w każdym komplecie akcesoriów. Wszelkie informacje niezbędne do właściwej instalacji do gruntu zawarte są w instrukcji montażowej, gdzie można znaleźć też wskazówki odnośnie miejscowego cementowania kotew, którego zadaniem jest jeszcze mocniejsze przytwierdzenie placu zabaw do podłoża. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki do ogrodu meble ogrodowe ławki ogrodowe dla dzieci skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×