Sofa technorattan - Portofino Royal

(kod: 15077) iCasa
5 520 zł

Produkt niedostępny

kod: 15077

Opis produktu

Ekskluzywna sofa ogrodowa Portofino Royal została wykonana z okrągłego technorattanu, który nadaje jej eleganckiego wyglądu i wyjątkowego uroku. Sofa dostępna jest w dwóch kolorach technorattanu oznaczonego jako royal - jasniejszym piaskowym i ciemniejszym brązowym. Technorattan zabezpieczony jest przed szkodliwym promieniowaniem UB, dzięki czemu nie traci koloru pomimo upływu lat.

Stelaż sofy technorattanowej Portofino wykonany jest z aluminium, dzieki temu jest w pełni odporny na działanie negatywnych warunków atmosferycznych  i nie koroduje. Jednoczesnie sofa jest lekka, co ułatwia jej przenoszenie. 

Za komfort wypoczynku odpowiada komplet poduch w kolorze ecru wykonanych z poliestrowej tkaniny zaimpregnowanej teflonem, co sprawia, że są one wodoodporne. Poduszki posiadają zamek błyskawiczny umożliwiający zdejmowanie poszewek. 

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 220cm
  • głębokość: 140cm
  • wysokość: 150cm
  • wysokość siedziska: 40cm,  w tym 7cm poduszka

Dostawa i montaż mebli:

Sofa technorattanowa Portofino dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dostarczana jest w całości i nadaje się do użytku zaraz po wyjęciu z opakowania - nie ma konieczności dodatkowego montażu.

Gwarancja:

Sofa Portofino objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter sofa technorattanowa corfu love seat max

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×