Stalowy zewnętrzny kosz na śmieci SMART I

(kod: 15605) Produkt wyprodukowany w Polsce
395 zł + dostawa 49 zł
  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15605

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Kosze na śmieci wystawione na warunki zewnętrzne muszą być na nie uodpornione by służyły przez wiele sezonów. Stalowy zewnętrzny kosz na śmieci jest odpowiednio wyprodukowany do tego by wystawiony na oddziaływanie wody, powietrza czy różnych temperatur służył bardzo długo.

Zewnętrzny kosz na śmieci wykonany jest z elementów stalowych, które poddano procesowi ocynkowania. Taka metoda powoduje, że kosz jest odporny na korozję. Dodatkowo pomalowano go proszkowo co jeszcze mocniej wpływa na jego odporność na warunki zewnętrzne. Malowanie proszkowe sprawia też, że stalowy kosz na śmieci jest estetyczny, dzięki temu że elementy poddane obróbce mechanicznej zostały w ten sposób zamaskowane.

Metalowy kosz SMART I popielnica

Kosz na śmieci składa się z ocynkowanego wkładu oraz estetycznie wyprofilowanych słupków. Dolna część słupków służy też do stabilnego mocowania kosza. Montaż odbywa się poprzez zabetonowanie 45 cm słupka w podłożu.

Ocynkowany wkład kosza zewnętrznego stalowego wyposażono w niewielką popielniczkę. Można zdecydować się na wkład z większą wersją popielnicy. Opróżnianie kosza ze śmieci jest wygodne i proste. Wystarczy obrócić wkład do góry dnem i przesypać zawartość do torby na śmieci. Warto przemyśleć czy nie zdecydować się na dodatkowy wkład. Dzięki niemu opróżnianie będzie jeszcze prostsze oraz łatwiej będzie utrzymać kosz w czystości.

Metalowy kosz SMART I opróżnianie

Kolorystyka stalowego zewnętrznego kosza na śmieci jest neutralna i zamyka się w dwóch kolorach. Wyprofilowany słupek jest w kolorze czarnym (RAL 9005) natomiast ocynkowany wkład w kolorze ciemno zielonym (RAL 6029). Można wybrać inną kolorystykę z dostępnych kolorów z palety RAL. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• Wysokość 100 cm
• szerokość 42 cm
• pojemność 35 litrów
• waga ok. 15 kg

metalowy kosz SMART I schemat

Dostawa i montaż mebli:

Ubezpieczona paczka, którą przesyłany jest stalowy zewnętrzny kosz na śmieci SMART I przesyłana jest z pomocą firmy kurierskiej. Montaż jest szybki i prosty. Cały proces może wykonać jedna osoba.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×