Stillo fotel obrotowy niebieski

(kod: 17916) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
  • LUCIA niebieski YB-026
  • LUCIA CZARNY YB-009
  • OBAN kremowy EF-809
  • OBAN szary EF-031
  • LUCIA pomarańczowy YB-130
  • LUCIA czerwony YB-105
Fotel obrotowy niebieski Stillo GTP to propozycja renomowanej firmy Nowy Styl. Jest to idealny model do biura - bardzo funkcjonalny, a jednocześnie ciekawie się prezentujący za sprawą ażurowego wzoru. Prezentowany model ma niebieski k... pełny opis

496 zł

359 zł

i dostawa GRATIS!
Wysyłka do 5 tygodni
kod: 17916

Opis produktu

Fotel obrotowy niebieski Stillo GTP to propozycja renomowanej firmy Nowy Styl. Jest to idealny model do biura - bardzo funkcjonalny, a jednocześnie ciekawie się prezentujący za sprawą ażurowego wzoru. Prezentowany model ma niebieski kolor tapicerki.

Model Stillo 10 gtp wyposażony jest w mechanizm ruchowy Active-1, który pozwala na subtelne bujanie się w fotelu, jak również zablokowanie kąta odchylenia siedziska i oparcia (do wyboru 5 pozycji). Synchroniczne odchylanie się oparcia i siedziska w stosunku 2:1 pozwala bardzo szybko ustawić wygodną pozycję. Ponadto oparcie jest regulowane względem siły oporu i wysokości. Płynna regulacja wysokości siedziska możliwa jest dzięki zastosowaniu podnośnika pneumatycznego. Krzesło zostało także wyposażone w system Anti-Shock, które chroni plecy użytkownika przed uderzeniami oparcia.

Krzesło Stillo 10 gtp posiada stałe podłokietniki i osadzone jest na solidnej podstawie. Konstrukcja ma kolor czarny i wykonana jest z wytrzymałego tworzywa. Podstawa zwieńczona jest 5 kółkami, które doskonale sprawdzają się na miękkich powierzchniach, takich jak wykładzina.

Kluczowe parametry:

Obrotowe Tak
Podłokietniki Tak
Regulacja oparcia Tak
Kółka Tak
Wysokość [cm] 99,5
Wysokość po podniesieniu [cm] 117,5
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał obicia Tkanina
Kolor niebieski
Podnoszenie podnośnik pneumatyczny
Mechanizm Active
Podstawa fotela na kółkach
Wykończenie tapicerowane

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.