Stillo fotel obrotowy niebieski

(kod: 17916) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
506 zł 389 zł + dostawa 39 zł
Dla zamówienia powyżej 499 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 17916

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Obrotowe Tak
Podłokietniki Tak
Regulacja oparcia Tak
Kółka Tak
Wysokość [cm] 99,5
Wysokość po podniesieniu [cm] 117,5
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał obicia Tkanina
Kolor niebieski
Podnoszenie podnośnik pneumatyczny
Mechanizm Active
Podstawa fotela na kółkach
Wykończenie tapicerowane

Opis produktu

Fotel obrotowy niebieski Stillo GTP to propozycja renomowanej firmy Nowy Styl. Jest to idealny model do biura - bardzo funkcjonalny, a jednocześnie ciekawie się prezentujący za sprawą ażurowego wzoru. Prezentowany model ma niebieski kolor tapicerki.

Model Stillo 10 gtp wyposażony jest w mechanizm ruchowy Active-1, który pozwala na subtelne bujanie się w fotelu, jak również zablokowanie kąta odchylenia siedziska i oparcia (do wyboru 5 pozycji). Synchroniczne odchylanie się oparcia i siedziska w stosunku 2:1 pozwala bardzo szybko ustawić wygodną pozycję. Ponadto oparcie jest regulowane względem siły oporu i wysokości. Płynna regulacja wysokości siedziska możliwa jest dzięki zastosowaniu podnośnika pneumatycznego. Krzesło zostało także wyposażone w system Anti-Shock, które chroni plecy użytkownika przed uderzeniami oparcia.

Krzesło Stillo 10 gtp posiada stałe podłokietniki i osadzone jest na solidnej podstawie. Konstrukcja ma kolor czarny i wykonana jest z wytrzymałego tworzywa. Podstawa zwieńczona jest 5 kółkami, które doskonale sprawdzają się na miękkich powierzchniach, takich jak wykładzina.

Funkcje mechanizmu Active-1:

  • Możliwość swobodnego kołysania się.
  • Oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1.
  • Możliwość blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Funkcja ta pozwala na przyjęcie odpowiedniej pozycji przy biurku.
  • Regulacja siły oporu oparcia, pozwala na dostosowanie oporu do wagi i gabarytów użytkownika krzesła, zapewniając lepszy komfort siedzenia.
  • Anti-Shock - zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika. Po zwolnieniu blokady opracie nie uderza gwałtowanie w plecy użytkownika. Należy lekko oprzeć się o oparcie i wtedy pod wpływem naporu oparcie wróci do pozycji wyjściowej.
  • Regulowana wysokość krzesła.
  • UP&Down - regulowana wysokość oparcia. Aby wyregulować wysokość oparcia, należy siedząc przytrzymać rękami oparcie i delikatnie podciągać do góry do odpowiedniej wysokości. Oparcie zatrzyma się automatycznie na odpowiedniej zapadce. Funkcja pozwala dostosować wysokość oparcia do wzrostu użytkownika, tak aby kręgosłup był odpowiednio podparty.

Kluczowe parametry:

Obrotowe Tak
Podłokietniki Tak
Regulacja oparcia Tak
Kółka Tak
Wysokość [cm] 99,5
Wysokość po podniesieniu [cm] 117,5
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał obicia Tkanina
Kolor niebieski
Podnoszenie podnośnik pneumatyczny
Mechanizm Active
Podstawa fotela na kółkach
Wykończenie tapicerowane

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres skle[email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel obrotowy dla dzieci 140 cm wzrostu fotel obrotowy dla dzieci bodzio fotel obrotowy dla dzieci szczecin fotel obrotowy dla dziecka racer wygodny fotel obrotowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×