FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Stillo krzesło biurowe obrotowe kremowe

(kod: 17912) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
506 zł

Produkt niedostępny

kod: 17912
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Stillo - krzesło biurowe obrotowe kremowe producenta Nowy Styl to krzesło obrotowe z ażurowym wzorem. Proponowane krzesło posiada tapicerkę w kolorze kremowym, która odróżnia ten model od innych krzeseł biurowych.

Krzesło Stillo 10 gtp wyposażone jest w mechanizm Active-1. Jest to mechanizm ruchowy, który umożliwia bujanie się w fotelu, ale także zablokowanie kąta odchylenia siedziska i oparcia (wybranego z 5 dostępnych pozycji). Odchylanie się oparcia i siedziska jest synchroniczne (w stosunku 2:1). Regulować można także siłę oporu oparcia i wysokość oparcia. Za pomocą podnośnika pneumatycznego można płynnie regulować wysokość krzesła. Z kolei kolejny zastosowany w tym modelu system -  Anti-Shock - chroni przed uderzeniem oparcia w plecy siedzącej osoby.

Model Stillo 10 gtp posiada solidną konstrukcję z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym ze stałymi podłokietnikami. Podstawa wyposażona w 5 kółek samohamownych świetnie sprawdza się na powierzchni dywanowej.

Funkcje mechanizmu Active-1:

  • Możliwość swobodnego kołysania się.
  • Oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1.
  • Możliwość blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Funkcja ta pozwala na przyjęcie odpowiedniej pozycji przy biurku.
  • Regulacja siły oporu oparcia, pozwala na dostosowanie oporu do wagi i gabarytów użytkownika krzesła, zapewniając lepszy komfort siedzenia.
  • Anti-Shock - zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika. Po zwolnieniu blokady opracie nie uderza gwałtowanie w plecy użytkownika. Należy lekko oprzeć się o oparcie i wtedy pod wpływem naporu oparcie wróci do pozycji wyjściowej.
  • Regulowana wysokość krzesła.
  • UP&Down - regulowana wysokość oparcia. Aby wyregulować wysokość oparcia, należy siedząc przytrzymać rękami oparcie i delikatnie podciągać do góry do odpowiedniej wysokości. Oparcie zatrzyma się automatycznie na odpowiedniej zapadce. Funkcja pozwala dostosować wysokość oparcia do wzrostu użytkownika, tak aby kręgosłup był odpowiednio podparty.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesło biurowe ministyle krzesło biurowe dla dzieci cars krzesło biurowe dla dzieci do wysokiego biurka krzesło biurowe dla dziecka rybnik krzesło biurowe dla dziecka warszawa wygodne krzesło biurowe dla dziecka krzesło dziecięce obrotowe ministyle gtp nowy styl krzesło obrotowe ministyle dobre krzesło obrotowe dla dziecka krzesło obrotowe dla dzieci tanio krzesło obrotowe dla dziecka nowy styl krzesło obrotowe dla dziecka opinie

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x