Stillo krzesło biurowe obrotowe kremowe

(kod: 17912) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
  • OBAN kremowy EF-809
  • LUCIA CZARNY YB-009
  • OBAN szary EF-031
  • LUCIA pomarańczowy YB-130
  • LUCIA niebieski YB-026
  • LUCIA czerwony YB-105
Stillo - krzesło biurowe obrotowe kremowe producenta Nowy Styl to krzesło obrotowe z ażurowym wzorem. Proponowane krzesło posiada tapicerkę w kolorze kremowym, która odróżnia ten model od innych krzeseł biurowych. Krzesło Stillo... pełny opis

496 zł

339 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: poniedziałek, 19.03.2018
Zamów do: g. 14:00, poniedziałek, 19.03.2018
Pozostało: 2d 6h 27min
kod: 17912

Opis produktu

Stillo - krzesło biurowe obrotowe kremowe producenta Nowy Styl to krzesło obrotowe z ażurowym wzorem. Proponowane krzesło posiada tapicerkę w kolorze kremowym, która odróżnia ten model od innych krzeseł biurowych.

Krzesło Stillo 10 gtp wyposażone jest w mechanizm Active-1. Jest to mechanizm ruchowy, który umożliwia bujanie się w fotelu, ale także zablokowanie kąta odchylenia siedziska i oparcia (wybranego z 5 dostępnych pozycji). Odchylanie się oparcia i siedziska jest synchroniczne (w stosunku 2:1). Regulować można także siłę oporu oparcia i wysokość oparcia. Za pomocą podnośnika pneumatycznego można płynnie regulować wysokość krzesła. Z kolei kolejny zastosowany w tym modelu system -  Anti-Shock - chroni przed uderzeniem oparcia w plecy siedzącej osoby.

Model Stillo 10 gtp posiada solidną konstrukcję z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym ze stałymi podłokietnikami. Podstawa wyposażona w 5 kółek samohamownych świetnie sprawdza się na powierzchni dywanowej.

Kluczowe parametry:

Obrotowe Tak
Podłokietniki Tak
Regulacja oparcia Tak
Kółka Tak
Wysokość [cm] 99,5
Wysokość po podniesieniu [cm] 117,5
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał obicia Tkanina
Kolor kremowy
Podnoszenie podnośnik pneumatyczny
Mechanizm Active
Podstawa fotela na kółkach
Wykończenie tapicerowane

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.