Stillo krzesło obrotowe Nowy Styl czerwone

(kod: 17917) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
506 zł 389 zł + dostawa 39 zł
Dla zamówienia powyżej 499 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 17917

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Obrotowe Tak
Podłokietniki Tak
Regulacja oparcia Tak
Kółka Tak
Wysokość [cm] 99,5
Wysokość po podniesieniu [cm] 117,5
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał obicia Tkanina
Kolor czerwony
Podnoszenie podnośnik pneumatyczny
Mechanizm Active
Podstawa fotela na kółkach
Wykończenie tapicerowane

Opis produktu

Krzesło obrotowe Stillo 10 gtp czerwone to ciekawa propozycja producenta Nowy Styl. Prezentowane krzesło obrotowe jest bardzo funkcjonalne, a ażurowy wzór i tapicerka w kolorze czerwonym dodają mu niebanalnego stylu.

Stillo 10 gtp to model z mechanizmem ruchowym Active-1, który pozwala na wygodne kołysanie się lub zablokowanie kąta odchylenia siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Siedzisko i oparcie odchyla się synchronicznie w stosunku 2:1, dzięki czemu można szybko ustawić odpowiednią pozycję. Oparcie jest również regulowane pod względem siły oporu i wysokości. Wysokość siedziska można płynnie regulować za pomocą podnośnika pneumatycznego. Dodatkowo krzesło zostało wyposażone w system Anti-Shock, który zapewnia ochronę przed uderzeniami oparcia w plecy.

Krzesło Stillo 10 gtp posiada stałe podłokietniki, na których można oprzeć ręce. Solidna podstawa z samohamownymi kółkami najlepiej sprawdzi się na podłożu wykładzinowym. Konstrukcja krzesła wykonana jest z tworzywa i ma kolor czarny.

Funkcje mechanizmu Active-1:

  • Możliwość swobodnego kołysania się.
  • Oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1.
  • Możliwość blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach. Funkcja ta pozwala na przyjęcie odpowiedniej pozycji przy biurku.
  • Regulacja siły oporu oparcia, pozwala na dostosowanie oporu do wagi i gabarytów użytkownika krzesła, zapewniając lepszy komfort siedzenia.
  • Anti-Shock - zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika. Po zwolnieniu blokady opracie nie uderza gwałtowanie w plecy użytkownika. Należy lekko oprzeć się o oparcie i wtedy pod wpływem naporu oparcie wróci do pozycji wyjściowej.
  • Regulowana wysokość krzesła.
  • UP&Down - regulowana wysokość oparcia. Aby wyregulować wysokość oparcia, należy siedząc przytrzymać rękami oparcie i delikatnie podciągać do góry do odpowiedniej wysokości. Oparcie zatrzyma się automatycznie na odpowiedniej zapadce. Funkcja pozwala dostosować wysokość oparcia do wzrostu użytkownika, tak aby kręgosłup był odpowiednio podparty.

Kluczowe parametry:

Obrotowe Tak
Podłokietniki Tak
Regulacja oparcia Tak
Kółka Tak
Wysokość [cm] 99,5
Wysokość po podniesieniu [cm] 117,5
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał obicia Tkanina
Kolor czerwony
Podnoszenie podnośnik pneumatyczny
Mechanizm Active
Podstawa fotela na kółkach
Wykończenie tapicerowane

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesło dziecięce obrotowe ministyle gtp nowy styl nowy styl ministyle nowy styl ministyle gts flowers krzesło obrotowe dla dziecka nowy styl fotele obrotowe dla dzieci nowy styl krzesło obrotowe ministyle dobre krzesło obrotowe dla dziecka krzesło obrotowe dla dzieci tanio krzesło obrotowe dla dziecka opinie allegro krzesło obrotowe dla dziecka do biurka krzesło obrotowe dla dzieci bielsko

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×