Stół BOX 18 120cm x 60cm prostokąt

(kod: 08962) Ultra PlusBox 18
Stół konferencyny systemowy BOX 18. Stół BOX 18 posiada blat w kształcie prostokąta . Blat wykonany został z płyty o grubości 18mm, która jest dwustronnie melaminowana. Krawędzie blatu zostały zabezpieczone listwami z PCV o gr... pełny opis
219 zł
+ dostawa 50 zł
Wysyłka do 4 tygodni
kod: 08962

Opis produktu

Stół konferencyny systemowy BOX 18.
Stół BOX 18 posiada blat w kształcie prostokąta. Blat wykonany został z płyty o grubości 18mm, która jest dwustronnie melaminowana. Krawędzie blatu zostały zabezpieczone listwami z PCV o grubości 2mm.
Podstawa stołu konferencyjnego BOX 18 prostokąt wykonana została na stalowej ramie 35x20mm. Dzięki niej stół jest bardzo wytrzymały oraz stabilny. Nogi stołu systemowego BOX 18 posiadają 30x30mm oraz regulowane stopki – umożliwiają ustawienie stołu nawet na nierównej powierzchni. Podstawa dostępna jest w dwóch kolorach.
BOX 18 to systemowy stół konferencyjny – ustawiać go można w różnego rodzaju kombinacjach z innymi stołami, co umożliwia stworzenie idealnej przestrzeni w każdej sali konferencyjnej.
Stół systemowy BOX 18 posiada 120cm długości, 60cm szerokości oraz 72,5cm wysokości całkowitej. Możliwe jest wykonanie stołów z szarymi blatami - na zamówienie - w razie zainteresowania prosimy o kontakt  z obsługą sklepu.

 

Minimalna ilość zamówienia: 10 szt.

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 120
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 72,5
Kolor szary lub (i) buk
Wykończenie matowe lub (i) drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta melaminowana
Liczba miejsc 4
Długość [cm] 120
Szerokość [cm] 60

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.